Plus startuje z budową sieci 5G. Na początku pojawi się w 7 miastach
Polkomtel, operator sieci Plus z Grupy Cyfrowy Polsat ogłosił rozpoczęcie budowy pierwszej w Polsce komercyjnej sieci 5G na częstotliwości 2600 MHz TDD. W I kwartale 2020 roku klienci z co najmniej 7 miast w Polsce będą mogli korzystać z nowej technologii.

REKLAMA