REKLAMA

Ależ obrodziło. W lutym wysyp kultowych gier w PlayStation Plus: Bioshock 2, BioShock, The Sims 4 i Firewall: Zero Hour

Jeżeli utrzymasz na luty swoje członkostwo w PlayStation Plus, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. W zamian za kolejny miesiąc z platformą Sony otrzymasz cztery doskonałe gry i jeszcze coś pod VR.

29.01.2020 18.21
Ależ obrodziło. W lutym 2020 r. na PlayStation Plus wysyp kultowych gier
REKLAMA
REKLAMA

Gdybym był użytkownikiem sieci PlayStation Plus, to bez wątpienia byłbym zachwycony lutową ofertą dla jej abonentów. W ramach comiesięcznych darmowych gier dostaniemy trzy tytuły… w ujęciu formalnym. W rzeczywistości dostaniemy ich aż pięć. Z czego cztery mogę wam polecić w ciemno, a i ten piąty zapowiada się bardzo ciekawie.

PlayStation Plus na luty 2020 r.. Na pierwszy ogień: BioShock: The Collection.

To właściwie nie jedna gra, a zestaw gier BioShock, Bioshock 2 oraz BioShock: Infinite wraz ze wszystkimi DLC do tych tytułów. Tytuły te pamiętają jeszcze czasy PlayStation 3, ale odpowiedzialne za nie studio zadbało o odpowiednie poprawki w rozdzielczości i efektach graficznych, by nadal wyglądały nowocześnie. I faktycznie wyglądają. Na dodatek to bardzo grywalne złożone shootery z bardzo ciekawą mechaniką i niesamowitą, wciągającą fabułą. To jedne z lepszych gier w historii gatunku. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, a lubicie fabularne strzelanki – to pozycja obowiązkowa.

The Sims 4. Czy tę grę trzeba komuś przedstawiać?

Seria The Sims bez wątpienia ma już status kultowej – i to nie tylko wśród stereotypowych gamerów. Simsy opanowały serca i umysły młodych i starych, dziewczyn i chłopaków. Czwarta, najnowsza część serii wydaje się ulubioną. O czym właściwie jest ta gra? To swego rodzaju symulator życia. Dostajemy pod opiekę człowieka, któremu mamy pokierować przez życie. Od zadbania o jego dobrobyt i domową wygodę, aż po partnerów, szczęście i rodzinę.

REKLAMA

Firewall: Zero Hour. Czyli strzelanie w VR.

Ostatnia z gier przeznaczona jest dla posiadaczy gogli PlayStation VR. Niestety nie znam tej produkcji, jest ona przez fanów określana jako takie konsolowe, wirtualne Rainbow Six: Siege – co wydaje mi się całkiem niezłą rekomendacją. Gra współpracuje też z kontrolerem PlayStation Aim.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA