REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Ależ obrodziło. W lutym wysyp kultowych gier w PlayStation Plus: Bioshock 2, BioShock, The Sims 4 i Firewall: Zero Hour

Jeżeli utrzymasz na luty swoje członkostwo w PlayStation Plus, to mamy dla ciebie świetną wiadomość. W zamian za kolejny miesiąc z platformą Sony otrzymasz cztery doskonałe gry i jeszcze coś pod VR.

29.01.2020
19:21
Ależ obrodziło. W lutym 2020 r. na PlayStation Plus wysyp kultowych gier
REKLAMA
235 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Gdybym był użytkownikiem sieci PlayStation Plus, to bez wątpienia byłbym zachwycony lutową ofertą dla jej abonentów. W ramach comiesięcznych darmowych gier dostaniemy trzy tytuły… w ujęciu formalnym. W rzeczywistości dostaniemy ich aż pięć. Z czego cztery mogę wam polecić w ciemno, a i ten piąty zapowiada się bardzo ciekawie.

PlayStation Plus na luty 2020 r.. Na pierwszy ogień: BioShock: The Collection.

To właściwie nie jedna gra, a zestaw gier BioShock, Bioshock 2 oraz BioShock: Infinite wraz ze wszystkimi DLC do tych tytułów. Tytuły te pamiętają jeszcze czasy PlayStation 3, ale odpowiedzialne za nie studio zadbało o odpowiednie poprawki w rozdzielczości i efektach graficznych, by nadal wyglądały nowocześnie. I faktycznie wyglądają. Na dodatek to bardzo grywalne złożone shootery z bardzo ciekawą mechaniką i niesamowitą, wciągającą fabułą. To jedne z lepszych gier w historii gatunku. Jeżeli jeszcze ich nie znacie, a lubicie fabularne strzelanki – to pozycja obowiązkowa.

The Sims 4. Czy tę grę trzeba komuś przedstawiać?

Seria The Sims bez wątpienia ma już status kultowej – i to nie tylko wśród stereotypowych gamerów. Simsy opanowały serca i umysły młodych i starych, dziewczyn i chłopaków. Czwarta, najnowsza część serii wydaje się ulubioną. O czym właściwie jest ta gra? To swego rodzaju symulator życia. Dostajemy pod opiekę człowieka, któremu mamy pokierować przez życie. Od zadbania o jego dobrobyt i domową wygodę, aż po partnerów, szczęście i rodzinę.

REKLAMA

Firewall: Zero Hour. Czyli strzelanie w VR.

Ostatnia z gier przeznaczona jest dla posiadaczy gogli PlayStation VR. Niestety nie znam tej produkcji, jest ona przez fanów określana jako takie konsolowe, wirtualne Rainbow Six: Siege – co wydaje mi się całkiem niezłą rekomendacją. Gra współpracuje też z kontrolerem PlayStation Aim.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA