REKLAMA

Pakiet bez limitu w Orange na kartę za pół ceny. Promocja w sam raz na ferie zimowe

Nowa promocja w Orange na kartę dla osób, które wolą oferty typu prepaid. Usługi w okresie ferii zimowych można wykupić za pół ceny.

16.01.2020 14.22
orange cyber monday 2019
REKLAMA
REKLAMA

Orange przygotował na zimowe ferie szkolne obniżkę cen swoich usług. Pakiet w taryfie Orange na kartę, który zawiera w sobie rozmowy i wiadomości SMS oraz MMS w modelu no-limits oraz paczkę internetu o wielkości 15 GB można wykupić teraz za pół ceny, czyli za 15 zł zamiast za 30 zł. Pakiet o nazwie Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB jest aktywny przez 31 dni.

Orange na kartę - promocja na ferie

Chociaż szkolne ferie trwają tylko dwa tygodnie, jest on rożny w zależności od regionu. Z tego powodu wszyscy klienci mogli z skorzystać promocji i to w dogodnym dla nich terminie Orange pozwoli skorzystać z niej wszystkim chętnym od 16 stycznia do 29 lutego 2020 r.

Oczywiście osoby, które nie chodzą do szkoły i nie mają dzieci w wielu szkolnym, również mogą skorzystać z promocji Orange’a. Przed aktywacją pakietu nie trzeba pokazywać legitymacji szkolnej. Wykupić mogą go wszyscy chętni. To jest w ogóle poza systemem.

Szczegóły promocji Orange w taryfach prepaid.

REKLAMA

Aby aktywować pakiet w promocyjnej cenie trzeba jedynie się upewnić, że ma się odpowiednią taryfę. Pakiet nazywany Rozmowy, SMS-y i MMS-y bez limitu + 15 GB za 15 zł zamiast za 30 zł mogą wykupić abonenci taryf Orange Free na kartę, Orange YES, Orange POP, Orange ONE i Zetafon. Nie mogą z promocji skorzystać zaś użytkownicy ofert Zawsze bez limitu.

Co istotne, usługę można włączyć na próbę i nie martwić się o jej automatyczne odnowienie. W tym celu należy wysłać na nr 815 wiadomość o treści START. Osoby, które są zdecydowane na odnawianie pakietu już pełnej cenie, mogą wysłać na ten sam numer wiadomość o treści CYKL.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA