REKLAMA

Nju mobile ma milion klientów. Z tej okazji Orange rozdaje abonentom darmowe gigabajty

Orange pochwalił się milionem klientów korzystających z Nju Mobile. Z tej okazji operator rozdaje darmowe gigabajty.

08.01.2020 12.26
Nju mobile ma milion klientów. Orange rozdaje darmowe gigabajty
REKLAMA
REKLAMA

Od samego początku Nju Mobile cechuje się bardzo przejrzystą ofertą. Submarka sieci Orange pojawiła się na rynku już w kwietniu 2013 r. i do dziś ma 53 abonentów, którzy wybrali tę ofertę na starcie jej istnienia.

Komunikacja marketingowa kierowana jest do młodszych, takich bardziej wyluzowanych odbiorców, a maskotką sieci został żółty ziemniak przedstawiany najczęściej na niebieskim tle.

Silną stroną taryf przygotowanych przez Orange w ramach tej submarki są niskie ceny za dodatkowe karty SIM z osobnym numerem wykorzystujące główny pakiet danych, co zachęca do przechodzenia do sieci w parze z drugim użytkownikiem.

Do tego z jednej strony klienci Nju Mobile nie są zmuszani do podpisywania długoterminowych umów, ale z drugiej dostają bonusy w postaci dodatkowych gigabajtów za staż, co zniechęca do przenoszenia numeru do innego operatora.

Nju Mobile przez 6,5 roku obecności na rynku udało się zdobyć milion klientów.

Orange chwali się, że spośród tej grupy aż 70 proc. klientów wybrało abonament, którzy najchętniej wybierają taryfę za 29 zł miesięcznie. Co ciekawe, najczęściej abonentami sieci markowanej ziemniakiem nie są najmłodsi, a osoby w wieku od 31 do 45 lat. Cechuje ich zwykle wyższe wykształcenie. Dużo korzystają z internetu mobilnego i umieją oszczędzać. Nju Mobile chwali się przy tym, że jest obecnie najbardziej atrakcyjną ofertą dla par.

REKLAMA

Z okazji osiągnięcia przez submarkę Orange miliona klientów operator przygotował specjalną promocję.

53 abonentów, którzy są z Nju Mobile od początku, może liczyć na specjalne bonusy. Z kolei pozostałe milion osób otrzyma milion gigabajtów internetu mobilnego, czyli po gigabajcie darmowego transferu danych na głowę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA