Far Cry 5 o 75 proc. taniej, The Division 2 za 49,99 zł. Ubisoft przygotował Księżycową Wyprzedaż

Lokowanie produktu

Po roku świni nadszedł rok szczura. Dokładnie 25 stycznia przypada najważniejsze święto w chińskim kalendarzu, nazywane księżycowym nowym rokiem bądź świętem wiosny. Z tej okazji w Ubisoft Store można znaleźć kapitalne promocje, na których skorzystają nie tylko obywatele Chińskiej Republiki Ludowej.

23.01.2020 10.28
Ubisoft Store: Far Cry 5 o 75% taniej, The Division 2 taniej o 80%

To będzie rok szczura. Uroczysty, trwający kilkanaście dni okres złożony z wielu obrzędów i tradycji to najważniejsze święto w Chinach. Księżycowy nowy rok rezonuje jednak daleko poza granice Państwa Środka, coraz częściej wspominany, opisywany i pokazywany w zachodnim świecie. Dlatego również i my skorzystamy na księżycowej wyprzedaży w Ubisoft Store, która potrwa do 31 stycznia 2020 r.

Far Cry 5 jest teraz tańszy o 75 proc., kosztując 62 złote i 48 groszy.

 class="wp-image-705948"

Do teraz trudno mi uwierzyć w to, jak nieoczekiwanie zakończyło się Far Cry 5. To był jeden z najbardziej nieoczywistych, niespodziewanych i zaskakujących finałów we współczesnych grach wideo. Oczywiście nie będę wam zdradzał fabularnych niespodzianek. Dosyć napisać, że początkowa rywalizacja z religijnym kultem na prowincji USA zamienia się w konflikt na znacznie, znacznie większą skalę.

Teraz Far Cry 5 kosztuje 62 złote z groszami, z okazji księżycowej wyprzedaży w Ubisoft Store. To dobra cena jak na tytuł, który prawie w ogóle się nie zestarzał. Pierwszoosobowa strzelanina stawia na swobodę, nielinearny charakter rozgrywki oraz eksplorację na własną rękę. To typowy tytuł do uruchomienia na kilkadziesiąt minut, które magicznie zamieniają się w kilka godzin pochłaniającego maratonu. Jeszcze tylko jedna wioska. Jedna jaskinia. Jedna baza…

Najbardziej w Far Cry 5 podoba mi się jednak otoczka. Umieszczenie akcji gry we współczesnych Stanach Zjednoczonych to ciekawe odświeżenie po dzikich, egzotycznych regionach takich jak Nepal czy tropikalna wyspa. Co prawda amerykańska lokacja nieco odrealnia scenariusz, ale jest za to pretekstem do pokazania wielu niesamowitych widoków. Do teraz mam w pamięci malownicze potoki, rzeki, lasy i góry. Pomyśleć, że tak piękna kraina była miejscem tak makabrycznych wydarzeń.

Jeszcze taniej kupimy The Division 2. Rabat sięga aż 80 proc.

 class="wp-image-883552"

To dobry moment aby pomyśleć o zakupie tego kooperacyjnego looter shootera. Jego twórcy właśnie przerwali świąteczną ciszę, ruszając do wielkiej medialnej ofensywy. The Division 2 już niedługo otrzyma największe rozszerzenie od czasu premiery tej gry, a także szereg poprawek i aktualizacji których domaga się społeczność skupiona wokół sieciowego tytułu.

Najbardziej niesamowite jest jednak, że wrócimy do Nowego Jorku - terenu z pierwszego The Division, ukochanego i z sentymentem wspominanego przez graczy. Wielkie Jabłko poznamy od zupełnie nowej strony, eksplorując miasto w środku lata. Gdy byliśmy tam po raz ostatni, metropolia była przykryta grubą warstwą śniegu i lodu. Ależ jestem ciekaw, co działo się w NY przez cały ten czas i czy agenci The Division wciąż mają względną kontrolę nad aglomeracją.

Ghost Recon Breakpoint oraz Assassin’s Creed: Odyssey tańsze przynajmniej o połowę.

 class="wp-image-749689"

Dwie produkcje z otwartym światem, w których gracz stara się przeżyć pomimo doświadczonych zabójców czyhających na jego życie. W Assassin’s Creed: Odyssey są to tajemniczy, zamaskowani czciciele Kosmosa, których wpływ rozciąga się na całą Starożytną Grecję. W GR: Breakpoint polują na nas nie mniej zamaskowane Wilki, czyli elitarni amerykańscy żołnierze którzy wypowiedzieli lojalność własnym dowódcom oraz własnemu państwu.

Chociaż mamy do czynienia z różnymi seriami osadzonymi w diametralnie innych przedziałach czasowych, obie gry łączy wiele podobieństw. Poza otwartym światem jest to m.in. system zbierania coraz lepszego, coraz mocniejszego ekwipunku wyrażonego w punktach i poziomach. Dzięki niemu możemy brać udział w bardziej wymagających aktywnościach, wliczając w to polowanie na Czcicieli Kosmosa (Odyssey) oraz wieloosobowy rajd wewnątrz wulkanu (Breakpoint).

Inny wspólny mianownik to to, że oba tytuły wystarczą nam na naprawdę długo. Gry Ubisoftu z roku na rok stają się coraz większe i coraz obfitsze w zawartość. Moi znajomi bez żadnych problemów pozostawiają ponad 100 godzin w Assassin’s Creed: Odyssey, nawet nie zaczynając przy tym ciekawych historii z DLC. Dlatego jeśli szukacie czegoś o solidnym stosunku czasu do ceny, właśnie to znaleźliście.

Promocje mogą być jeszcze większe, ze względu na tzw. Flash Sale.

Przez cały okres trwania księżycowej wyprzedaży w Ubisoft Store, to jest od 21 do 31 stycznia 2020 r., w cyfrowym sklepie będą pojawiać się dodatkowe, ograniczone czasowo promocje. Te sumują się ze standardowymi rabatami, dzięki czemu istnieje szansa na zdobycie dobrej gry w jeszcze atrakcyjniejszej cenie. Haczyk jest tylko jeden: czasowe promocje trwają przez krótki okres, dlatego warto zaglądać do Ubisoft Store w zasadzie codziennie.

*Tekst powstał we współpracy z Ubisoftem.

Lokowanie produktu
Najnowsze