REKLAMA

Już nawet kolory Galaxy S20 przestały być tajemnicą. U Samsunga szary to nowy czarny

Kiedy myśleliśmy, że wiemy już wszystko o serii Samsung Galaxy S20, wypłynął kolejny przeciek przedstawiający wszystkie kolory smartfonów w pełnej krasie. Czerń znajdziemy tylko w bogatszych wersjach.

29.01.2020 09.04
samsung galaxy s20
REKLAMA
REKLAMA

Niezastąpiony informator Evan Glass (@evleaks), szczycący się niemal stuprocentową wiarygodnością dostarczanych przez niego przecieków, właśnie pokazał wszystkie wersje Samsunga Galaxy S20 na jednej grafice. Oto one.

samsung galaxy s20 class="wp-image-1078188"

Każdy rząd pokazuje inny model smartfona. U góry widzimy bazowy model Galaxy S20, na środku większego Galaxy S20+, a na dole najlepszego Galaxy S20 Ultra.

Szary to nowy czarny.

Przez lata czerń była podstawowym kolorem w smartfonach, ale wszyscy - łącznie z producentami - znudziliśmy się tym wyglądem. W serii S20 podstawowym kolorem jest szary. Kolor nie jest zupełną nowością, bo szarości gościły już na obudowie topowych Samsungów (m.in. Galaxy Note) w ubiegłych latach. Były to jednak dodatkowe wersje.

Kolory mówią też wiele o pozycjonowaniu poszczególnych modeli Galaxy S20. Bazowy model S20 ma najwięcej kolorowych wariantów, co sugeruje, że jest to model najmniej biznesowy. W przypadku Galaxy S20+ mamy już dostępną elegancką (choć nudną) czerń. Z kolei topowy S20 Ultra jest dostępny już tylko w neutralnych odcieniach.

Teraz wiemy już praktycznie wszystko o Samsungu Galaxy S20.

Szczegóły specyfikacji i nowe funkcje programowe pewnie uda się trzymać w tajemnicy do samej premiery, ale już dziś, na dwa tygodnie przed ogłoszeniem smartfonów, wiemy o nich naprawdę wiele. Wiemy, jakie znajdą się w niech podzespoły, a także jakie aparaty będą się kryły w każdym modelu.

Wczoraj Samsung zapowiedział premierę krótką animacją. Widzimy na niej napis „Galaxy” kryjący się częściowo za płachtą, która zostanie odkryta 11 lutego 2020 r. Internauci od razu rozpoznali kształty przebijające się przez materiał.

REKLAMA
samsung galaxy s20 class="wp-image-1078209"

Po lewej widzimy zupełnie nowy moduł aparatu z Galaxy S20 Ultra, a po prawej składanego Samsunga Galaxy Z Flip, czyli najbardziej ekscytującą premierę nadchodzących tygodni. O tym smartfonie również wiemy wiele, a szczegóły znajdziecie w osobnym tekście Łukasza.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA