REKLAMA

Nikt nie będzie miał takich AirPods jak ty. Można wygrawerować tekst lub… emoji

Apple w swoim oficjalnym sklepie pozwala na bezpłatną personalizację słuchawek AirPods. Można na nich grawerować tekst, a od teraz także emoji. Do wyboru 31 emotek.

04.01.2020 16.32
Nikt nie będzie miał takich AirPods jak ty. Już można grawerować emoji
REKLAMA

AirPods to bez wątpienia najmodniejsze słuchawki ostatnich miesięcy, a ich wzornictwo jest kopiowane przez licznych producentów. Nic więc dziwnego, że sprzedają się bardzo dobrze, mimo dość wysokiej ceny w kontekście ich możliwości.

REKLAMA

Apple ma pomysł jak zwiększyć ich i tak już wysoką popularność. Od pewnego można personalizować w unikalny sposób AirPods w wersji z obiema ładowarkami oraz AirPods Pro za pomocą wybranego przez nas dowolnego wygrawerowanego tekstu. Co więcej, wspomniana personalizacja jest bezpłatna. A od dziś możemy zamiast tekstu umieścić emotkę.

Twoje imię, emotki lub dowolny tekst wygrawerowany na słuchawkach Apple AirPods i AirPods Pro.

apple airpods emoji
REKLAMA

Jeżeli chcemy zamówić unikalne, takie tylko nasze AirPods, możemy to zrobić tylko w oficjalnym sklepie Apple’a. Na szczęście sama personalizacja jest bezpłatna i nie wpływa na cenę zamówienia. Nie można decydować o kolorze grawerunku, dlatego też wybór emoji jest ograniczony do raptem 31 buziek. Prawdopodobnie większości ten wybór w zupełności wystarczy.

Zmieniono też sposób w jaki grawerowany jest tekst: Apple zdecydował się zwiększyć rozmiar liter. Niestety, co jest nieco niezrozumiałe, nie możemy łączyć emoji i tekstu. Musimy zdecydować: albo unikalny napis, albo jedna z emotek.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA