REKLAMA

Pedofilia w kościele i disco polo. Co Polacy oglądali na YouTubie w 2019 r?

Polski YouTube w 2019 r. pokazał swój potencjał. Dokument o pedofilii w kościele był najczęściej wyświetlanym filmem na platformie. 

05.12.2019 07.58
Pedofilia w kościele i disco polo. Co polacy oglądali na YouTubie w 2019 r?
REKLAMA
REKLAMA

Dużo w tym roku myśleliśmy o dzieciach i nie były to ewidentnie tylko radosne refleksje.

Tylko nie mów nikomu i Weź nie pytaj, a na dodatek Nastolatka w ciąży

Nikogo chyba nie zaskoczy, że najczęściej oglądanym materiałem zeszłego roku był dokumentu Tomasza Sekielskiego. „Tylko nie mówi nikomu” obejrzało aż 23 mln osób, dla porównania, druga na liście - „Weź nie pytaj – parodia matki (hymn matek)” nagrana przez Baku Family ma o ponad 10 mln obejrzeń mniej. Autorka przerobiła w nim popularny hit z zeszłego roku, żeby opowiedzieć o bardzo specyficznych urokach macieżyństwa. A to nie koniec filmów o dzieciach i ich problemach. Na 5 miejscu zestawienia najpopularniejszych materiałów na polskim YouTubie znalazł się Reżyser Życia z „Nastolatka w ciąży/Teen pregnancy”.

Polska lista najpopularniejszych wideo:

Ronnie Ferrari, Tymek i... Billie Elish?!

Do tego, że w topie muzycznym polskiego YouTube'a musi się znaleźć disco polo, już się jakoś zdołaliśmy przyzwyczaić. Ten rok nie należał pod tym względem zresztą do wyjątków. Polacy puszczali teledysk Ronnie Ferrar z „Ona by tak chciała” aż 96 mln razy (choć jestem pewna, że za co najmniej połowę tego wyniku odpowiada ekipa remontowa moich sąsiadów) na przemian z „Mama ostrzegała” Daj To Głośniej i słuchali utworów Tymka. Co ciekawe do polskiego przaśnego gustu muzycznego udało się też przebić Billie Elish z wyznaniem, że ona to raczej jest „bad guy”.

REKLAMA

Polska lista najpopularniejszych teledysków:

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA