REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Wiedźmin 3: Dziki Gon od teraz bez dodatkowych opłat w abonamencie Xbox Game Pass

Świetna wiadomość dla subskrybentów usługi Xbox Game Pass. W ramach abonamentu mogą pobrać grę Wiedźmin 3: Dziki Gon. A to nie koniec nowości w bibliotece.

17.12.2019
17:55
wiedźmin 3 dziki gon xbox game pass the witcher 3 za darmo
REKLAMA

Xbox Game Pass to usługa, która w ramach zryczałtowanej miesięcznej opłaty pozwala grać w tytuły z naprawdę dużego katalogu. Składają się na niego nie tylko indyki, ale również produkcje AAA - zarówno te bezpośrednio od studiów zależnych od Microsoftu, jak i od niezależnych wydawców.

REKLAMA

Teraz do usługi Xbox Game Pass dołączył Wiedźmin 3: Dziki Gon.

To naprawdę cwany ruch CD Projekt RED. Gra została pierwotnie wydana na pecety i konsole obecnej generacji w 2015 r. Kilka miesięcy temu doczekała się reedycji na Switcha. W międzyczasie wielokrotnie była oferowana w promocji. Mam wrażenie, że większość ludzi, która ten tytuł miała kupić, już to zrobiła.

Nadchodzi jednak serial Netfliksa na motywach powieści Andrzeja Sapkowskiego i z pewnością wiele osób sięgnie ze względu na ten fakt po grę. Z kolei posiadacze Xboksa, zamiast kupować ją na własność w wersji cyfrowej lub - co gorsza dla wydawcy - na płycie z rynku wtórnego, mogą zdecydować się na abonament.

Lub po prostu sięgnąć po nią, co przyniesie wydawcy zyski, jeśli abonament już opłacają.

Jeśli gracz się wkręci, to Microsoft jest ustawiony na kilka miesięcy - w końcu The Witcher 3 to przygoda na kilkadziesiąt, jeśli nie kilkaset godzin. W dodatku CD Projekt RED w ramach abonamentu udostępnia wyłącznie podstawową wersję gry, a za - swoją drogą świetne - dodatki trzeba dodatkowo zapłacić.

O tym, że Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie dostępny w Xbox Game Pass już wiedzieliśmy, ale teraz poznaliśmy datę, którą jest 19 grudnia - to na dzień przed premierą serialu Netfliksa. Polska gra od CD Projekt RED to zresztą nie jedyna nowość w abonamencie Xbox Game Pass na grudzień 2019 r.

Gracze mogą liczyć na ostatni epizod przygodówki Life is Strange 2, który pojawi się tego samego dnia.

Minął miesiąc od jego premiery i to super wiadomość dla osób, które jeszcze w tę grę nie grały, ale sam mam mieszane uczucia - gdybym wiedział, że pojawi się w abonamencie, nie kupiłbym pakietu wszystkich epizodów przed premierą.

REKLAMA

Xbox Game Pass zresztą sprawił, że coraz częściej odpuszczam sobie kupno gier. Już kilka kupionych przeze mnie tytułów w promocji trafiło do abonamentu zanim zdążyłem w nie zagrać.

Z tego względu cieszę się, że nie kupiłem jeszcze na żadnej platformie głośnego Untitled Goose Game - ten tytuł pojawi się w abonamencie już w czwartek. Oprócz tego w ramach oferty Xbox Game Pass od 19 grudnia dostępne będzie Pillars of Eternity.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA