REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

17 nowych gier w Xbox Game Pass. Wśród nich The Division i PES 2020

Microsoft ogłosił listę pierwszych 17 gier, jakie dołączą do usługi Xbox Game Pass w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Osiem gier dla konsol Xbox One, dziewięć na platformę PC.

05.12.2019
16:22
xbox game pass grudzień 2019
REKLAMA
REKLAMA

Xbox Game Pass to płatna usługa, zapewniająca dostęp do ponad 200 gier na PC i konsolę bez dalszych opłat. Gry możemy dowolnie instalować i usuwać z naszego urządzenia. W Xbox Game Pass pojawiają się wszystkie gry od Xbox Game Studios, od razu na ich premierę i na zawsze w niej pozostają.

W usłudze dostępnych są też dziesiątki gier pozostałych wydawców, ale zdarza się, że w usłudze są dostępne czasowo – na kilka tygodni. Abonenci Xbox Game Passa mają jednak prawo do rabatu na kupno tych gier, jeżeli te mają być usunięte. Na szczęście sumarycznie gier ilościowo tylko przybywa a większość z nich raczej pozostaje w katalogu.

Xbox Game Pass kosztuje 19 zł za miesiąc w wersji dla PC i 40 zł za miesiąc w wersji na konsole Xbox One. Dostępny jest też plan Xbox Game Pass Ultimate łączący konsolowego i pecetowego Passa, dołączając do tego jeszcze w cenie abonament Xbox Live Gold – w cenie 160 zł za trzy miesiące.

Xbox Game Pass – nowości na grudzień 2019 r.

W pierwszej połowie grudnia do usługi dołączy 17 gier. Osiem z nich przeznaczonych jest na konsole Xbox One, dziewięć na PC z Windowsem 10.

Xbox Game Pass na Xbox One – lista nowych gier.

My Friend Pedro

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Demon’s Tilt

Wandersong

eFootball PES 2020

Overcooked! 2

Pathologic 2

Tom Clancy’s The Division

Xbox Game Pass na PC – lista nowych gier.

Age of Wonders: Planetfall

Demon’s Tilt

Europa Universalis IV

Faeria

Farming Simulator 17

Human: Fall Flat

Metro: Last Light Redux

My Friend Pedro

REKLAMA

Pathologic 2

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA