REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Gry
  3. Tech

17 nowych gier w Xbox Game Pass. Wśród nich The Division i PES 2020

Microsoft ogłosił listę pierwszych 17 gier, jakie dołączą do usługi Xbox Game Pass w przeciągu najbliższych dwóch tygodni. Osiem gier dla konsol Xbox One, dziewięć na platformę PC.

xbox game pass grudzień 2019
REKLAMA
REKLAMA

Xbox Game Pass to płatna usługa, zapewniająca dostęp do ponad 200 gier na PC i konsolę bez dalszych opłat. Gry możemy dowolnie instalować i usuwać z naszego urządzenia. W Xbox Game Pass pojawiają się wszystkie gry od Xbox Game Studios, od razu na ich premierę i na zawsze w niej pozostają.

W usłudze dostępnych są też dziesiątki gier pozostałych wydawców, ale zdarza się, że w usłudze są dostępne czasowo – na kilka tygodni. Abonenci Xbox Game Passa mają jednak prawo do rabatu na kupno tych gier, jeżeli te mają być usunięte. Na szczęście sumarycznie gier ilościowo tylko przybywa a większość z nich raczej pozostaje w katalogu.

Xbox Game Pass kosztuje 19 zł za miesiąc w wersji dla PC i 40 zł za miesiąc w wersji na konsole Xbox One. Dostępny jest też plan Xbox Game Pass Ultimate łączący konsolowego i pecetowego Passa, dołączając do tego jeszcze w cenie abonament Xbox Live Gold – w cenie 160 zł za trzy miesiące.

Xbox Game Pass – nowości na grudzień 2019 r.

W pierwszej połowie grudnia do usługi dołączy 17 gier. Osiem z nich przeznaczonych jest na konsole Xbox One, dziewięć na PC z Windowsem 10.

Xbox Game Pass na Xbox One – lista nowych gier.

My Friend Pedro

Naruto to Boruto: Shinobi Striker

Demon’s Tilt

Wandersong

eFootball PES 2020

Overcooked! 2

Pathologic 2

Tom Clancy’s The Division

Xbox Game Pass na PC – lista nowych gier.

Age of Wonders: Planetfall

Demon’s Tilt

Europa Universalis IV

Faeria

Farming Simulator 17

Human: Fall Flat

Metro: Last Light Redux

My Friend Pedro

REKLAMA

Pathologic 2

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA