REKLAMA

Influencerzy starli się w ulicznym pojedynku! Kto wygrał w #VOLTAChallenge?

Tysiące osób w mediach społecznościowych było świadkiem nietypowego pojedynku między Adamem Zdrójkowskim, a Filipem Chajzerem. Wszystko za sprawą #VOLTAChallenge i gry EA SPORTS FIFA 20. Nie obyło się bez emocji i… ciekawych zwrotów akcji.

13.12.2019 10.35
Influencerzy starli się w ulicznym pojedynku! Kto wygrał w #VOLTAChallenge?
REKLAMA
REKLAMA

Jak doszło do pojedynku? Wszystko za sprawą wyzwania, które rzucił znanemu prezenterowi, Filipowi Chajzerowi młody aktor, Adam Zdrójkowski. Podczas #VOLTAChallenge mieli zmierzyć się na konsoli w FIFA 20 oraz na boisku z dodatkową serią karnych po rozegranym meczu.

Przed ostatecznym starciem obaj trenowali na konsolach pod czujnym okiem ekspertów od gry FIFA oraz piłki nożnej - Damianem Kornienką z kanału PLKD oraz Oskarem Siwcem z kanału Junajted. Ich postępy można było śledzić dzięki materiałom opublikowanym na YouTube:

Do całej akcji dołączył na koniec również Krzysztof Golonka, znany trener z kanału Trenuj z Krzychem, który zastąpił na murawie kontuzjowanego FIlipa. To właśnie u niego można obejrzeć film z pojedynku, podczas którego górą okazał się team Filipa Chajzera.

REKLAMA

Tryb VOLTA, który zainspirował influencerów to nowy tryb w grze FIFA 20 pozwalający przenieść się graczom ze stadionów na ulice, place oraz hale największych miast świata. Świetna zabawa, którą zapewnia VOLTA spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem przez graczy, a sama gra FIFA 20 sprzedała się na świecie w ponad 10 milionach egzemplarzy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA