REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

T-Mobile przedłuża promocję. Przeceny na kolejne produkty z okazji Cyber Monday 2019

Promocje na smartfony i nie tylko w T-Mobile. Telekom pochwalił się właśnie przecenami z okazji Cyber Monday 2019. Sprawdzamy, jakie produkty można kupić ze zniżką.

02.12.2019
13:15
t-mobile-cyber-monday-2019-black-friday-black-week-czarny-piatek-promocje-smartfony-na-abonament
REKLAMA

Orange to nie jedyny polski operator, który przygotował promocję z okazji tegorocznego Cyber Monday. O swoich promocjach na pierwszy poniedziałek po Czarnym Piątku przypomina właśnie T-Mobile.

REKLAMA

Sieć ogłosiła promocje na Black Friday 2019 już w ubiegłą środę. Dzisiaj operator poinformował, że promocja zostaje przedłużona. Smartfony, tablety i nie tylko w lepszych niż zwykle cenach mogą nabyć wszyscy, którzy zdecydują się na abonament lub usługi typu Mix u tego operatora.

W ramach promocji przecenione urządzenia w taryfach głosowych można kupić za złotówkę. Telekom zwraca uwagę na takie modele smartfonów jest Huawei P30 Lite (z zegarkiem Watch GT Active), Huwei P Smart Z, Huawei P Smart 2019, Motorola One Action, Xiaomi Mi 9 SE, LG K40, Samsung Galaxy A70 oraz Samsung Galaxy A40.

Oprócz tego w T-Mobile można kupić też sprzęty Apple’a.

iPhone Xs 64 GB kosztuje 1299 zł na start, a iPhone S Max 64 GB - 1829 zł. W obu przypadkach trzeba wykupić do tego abonament T-Mobile - L. Kosztuje on w tym wypadku 189 zł miesięcznie.

Wybrane urządzenia można kupić też promocyjnie w ramach ofert typu Mix. T-Mobile rekomenduje takie modele telefonów jak Samsung Galaxy A10 (Mix 40) oraz Huawei P Smart 2019 (Mix 50). W obu przypadkach trzeba za sprzęt zapłacić jedynie złotówkę.

Promocja na Cyber Monday 2019 w T-Mobile nie tylko na smartfony.

REKLAMA

Oprócz telefonów komórkowych za złotówkę w T-Mobile można nabyć również tablety, takie jak Huawei MediaPad T5 10 lub Galaxy Tab S4 oraz laptopy takie jak Acer Aspire 1 czy Lenovo IdeaPad S1 z mobilnym routerem Alcatela w zestawie. W przypadku tych sprzętów promocja obowiązuje w przypadku wykupienia abonamentu na internet mobilny z paczką 50 GB.

Aby skorzystać z promocji T-Mobile z okazji Cyber Monday 2019, należy udać się na stronę internetową telekomu. Tam też można znaleźć pełną listę promocji. Promocyjne ceny nie obowiązują w innych kanałach sprzedaży.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA