REKLAMA

Dopiero testowaliśmy Oppo Reno 2, a po świętach pojawi się Reno 3

Oppo korzysta z szansy, jaką zapewniła mu administracja Trumpa sabotując działalność Huaweia. Pokazuje telefon za telefonem, produkt za produktem. Dopiero co wyszedł Reno 2, a już za kilkanaście dni poznamy oficjalnie Reno 3.

12.12.2019 08.52
reno 3 data premiery
REKLAMA
REKLAMA

Raptem dwa miesiące temu przetestowaliśmy dla was telefon Oppo Reno 2. Tak na marginesie: byliśmy pod dużym wrażeniem i bardzo nam się to urządzenie spodobało. Mamy dobre wieści: już niedługo powinno znacząco potanieć. Bo jeszcze w tym roku, a nawet w tym miesiącu poznamy trzy telefony z linii Oppo Reno 3.

Oppo oficjalnie potwierdziło, że nowe urządzenia zostaną pokazane na konferencji prasowej w Hangzhou jeszcze podczas przerwy świątecznej: 26 grudnia. Linia Reno 3 będzie się składać na trzy modele: zwykłe Reno 3, Reno 3 Pro oraz Reno 3 Pro 5G.

Oppo Reno 3 – znamy datę premiery. Specyfikacja też nie jest wielką tajemnicą.

Najciekawszy z całej trójki wydaje się być oczywiście Oppo Reno 3 Pro 5G. Telefon ma być wyposażony w zakrzywiony wyświetlacz z otworem na przedni aparat w lewym górnym rogu. Podobnie ma wyglądać zwykły Reno 3 Pro. Najtańsza wersja zamiast otworu skorzysta ze starszego projektu, jakim jest małe wcięcie u góry ekranu w kształcie kropli.

REKLAMA

Najtańszy z telefonów ma zawierać procesor firmy MediaTek (według niepotwierdzonych informacji: układ Dimensity 1000). Pozostałe dwa mają wykorzystywać układ Snapdragon 765 firmy Qualcomm. Wiemy też, że obie wersje Pro mają być wyposażone w aparat główny z czterema modułami.

Oppo Reno 3 Pro 5G pobije też pewien rekord. Będzie to jeden z najsmuklejszych telefonów obsługujących sieć nowej generacji: ma mieć 7,7 mm grubości i ważyć 171 g. Ceny tych urządzeń pozostają niestety nieznane.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA