REKLAMA

Xiaomi nie przestaje zadziwiać. Ogromny akumulator w Redmi K30 naładujesz do pełna w godzinę

Już 10 grudnia na rynku pojawi się następca całkiem udanego Redmi K20. Producent już zaczyna podgrzewać atmosferę. I właśnie się pochwalił niesamowitymi parametrami akumulatora Redmi K30.

05.12.2019 11.01
redmi k30 akumulator
REKLAMA
REKLAMA

Redmi to marka stworzona przez Xiaomi – na nieco podobnych zasadach, co należący do Huaweia Honor. Telefony marki Redmi to urządzenia pozycjonowane jako te oferujące bardzo szeroką funkcjonalność w półce cenowej dla tych najbardziej oszczędnych z nas.

Już za tydzień poznamy kolejny telefon marki Redmi: model K30, który zastąpi cieszącego się dużym powodzeniem K20 (w Polsce sprzedawany jako Xiaomi Mi 9T). Bez wątpienia jesteśmy ciekawi co tym razem wykoncypowali inżynierowie Xiaomi. I już teraz wiemy, że będzie to świetna propozycja dla tych, którzy nie cierpią podłączać telefonu do ładowarki.

Redmi K30 z akumulatorem o pojemności 4500 mAh. Naładujesz go od zera do pełna w godzinę.

redmi k30 akumulator

Redmi K30 będzie wykorzystywał jeden z najpojemniejszych akumulatorów na rynku. Nie jest to rekordowa pojemność: z tych bardziej znanych producentów większe ogniwo stosuje chociażby Asus w swoim Zenfonie 6. Tak duża pojemność oznacza jednak, że telefon powinien wytrzymać bez ładowania spokojnie ponad dobę.

REKLAMA

Tak duże akumulatory mają jednak pewną wadę: ładują się od zera do pełna dość długo. Tymczasem Redmi K30 i tu ma zaoferować niesamowita wygodę: jego system ładowania ma zagwarantować pełne naładowanie ogniwa w godzinę.

Według niepotwierdzonych informacji, K30 będzie wyposażony w 6,66-calowy wyświetlacz o rozdzielczości FHD+ i z odświeżaniem w częstotliwości 120 Hz. Telefon ma być dostępny w wersji z modemem 4G i 5G. Zarządzać ma nim MIUI 11, a więc zmodyfikowana przez Xiaomi wersja Androida.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA