REKLAMA

Promocja dla klientów Plusa. Operator rozdaje bilety na mecze siatkówki

Plus wystartował z nową promocją dla swoich klientów. Abonenci sieci mogą odebrać od operatora bilety na mecze siatkówki.

09.12.2019 16.36
plus siatkowka bilety na mecze za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej wspierają najróżniejsze projekty i organizacje. W przypadku Plusa już od ponad dwóch dekad telekom jest sponsorem reprezentacji siatkarskiej naszego kraju. Co jakiś czas z tego tytułu abonenci tej sieci mogą liczyć na profity.

Plus rozdaje bilety na mecze siatkówki

W ramach nowej promocji klienci sieci Plus mogą zdobyć darmowe bilety na mecze PlusLigi i Ligi Siatkarskiej Kobiet. Operator udostępni wybranym abonentom kody, które potem będzie można wymienić na wejściówki na mecze siatkarskich rozgrywek ekstraklasowych.

Z promocji sieci Plus mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni, którzy korzystają z usług kontraktowych. Aby zdobyć bilety na mecze siatkówki za darmo trzeba być więc klientem abonamentowym - zarówno telefonicznym, jak i stricte internetowym - lub posiadać usługi rozliczane w modelu mix.

Bilety na mecze siatkówki za darmo mogą otrzymać też użytkownicy ofert typu prepaid.

W przypadku klientów decydujących się na ofertę na kartę trzeba spełnić jedynie jeden warunek. Jest nim doładowanie konta za minimum 25 zł w ciągu ostatnich 90 dni. Nie musi to być w dodatku jedno doładowanie na tę kwotę - może to być suma kilku zasileń.

REKLAMA

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez wysłanie SMS-a z hasłem meczu na numer 80808 w przypadku ofert głosowych lin na numer 661001230 w ramach ofert internetowych. Na każdy mecz operator przygotował po pięć podwójnych kodów na wejściówki, które można wymienić na bilety w kasie hali sportowej.

Jeden klient może otrzymać jedno takie zaproszenie, a o przyznaniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń. Z tego względu warto regularnie zaglądać na stronę operatora, gdzie nowe kody na wybrane spotkania będą publikowane co poniedziałek.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA