REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Promocja dla klientów Plusa. Operator rozdaje bilety na mecze siatkówki

Plus wystartował z nową promocją dla swoich klientów. Abonenci sieci mogą odebrać od operatora bilety na mecze siatkówki.

plus siatkowka bilety na mecze za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy telefonii komórkowej wspierają najróżniejsze projekty i organizacje. W przypadku Plusa już od ponad dwóch dekad telekom jest sponsorem reprezentacji siatkarskiej naszego kraju. Co jakiś czas z tego tytułu abonenci tej sieci mogą liczyć na profity.

Plus rozdaje bilety na mecze siatkówki

W ramach nowej promocji klienci sieci Plus mogą zdobyć darmowe bilety na mecze PlusLigi i Ligi Siatkarskiej Kobiet. Operator udostępni wybranym abonentom kody, które potem będzie można wymienić na wejściówki na mecze siatkarskich rozgrywek ekstraklasowych.

Z promocji sieci Plus mogą skorzystać wszyscy klienci indywidualni, którzy korzystają z usług kontraktowych. Aby zdobyć bilety na mecze siatkówki za darmo trzeba być więc klientem abonamentowym - zarówno telefonicznym, jak i stricte internetowym - lub posiadać usługi rozliczane w modelu mix.

Bilety na mecze siatkówki za darmo mogą otrzymać też użytkownicy ofert typu prepaid.

W przypadku klientów decydujących się na ofertę na kartę trzeba spełnić jedynie jeden warunek. Jest nim doładowanie konta za minimum 25 zł w ciągu ostatnich 90 dni. Nie musi to być w dodatku jedno doładowanie na tę kwotę - może to być suma kilku zasileń.

REKLAMA

Zgłoszeń należy dokonywać poprzez wysłanie SMS-a z hasłem meczu na numer 80808 w przypadku ofert głosowych lin na numer 661001230 w ramach ofert internetowych. Na każdy mecz operator przygotował po pięć podwójnych kodów na wejściówki, które można wymienić na bilety w kasie hali sportowej.

Jeden klient może otrzymać jedno takie zaproszenie, a o przyznaniu kodu decyduje kolejność zgłoszeń. Z tego względu warto regularnie zaglądać na stronę operatora, gdzie nowe kody na wybrane spotkania będą publikowane co poniedziałek.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA