1. Spider's Web
  2. Technologie

Plus pamięta o studentach. W nowej ofercie znajdą nie tylko tani internet, ale też urządzenia do pracy i zabawy

Lokowanie produktu

Dla jednych coraz bliżej święta, dla drugich coraz bliżej sesja. Zabiegani studenci mają niespełna dwa miesiące na przygotowanie się do pierwszych w tym roku akademickim egzaminów, zaś Plus ma dla nich coś, co pozwoli się zarówno nauczyć, jak i odpocząć po nauce.

19.12.2019
19:50
Plus LTE - najlepsze urządzenia i internet mobilny dla studenta

Oferta Plusa zdaje się być wprost skrojona pod specyficzne potrzeby żaków, uwzględniając zarówno czas spędzony na nauce, jak i czas spędzony na rozrywce.

Niezależnie od tego, o jakim spędzaniu czasu mówimy, każdemu studentowi potrzebny jest dostęp do Internetu. Nie każdy ma luksus wynajmowania stancji czy mieszkania z dostępem do szybkiego Wi-Fi, więc dla wielu studentów jedyną opcją wciąż pozostaje internet bezprzewodowy.
A w abonamencie Internet LTE Plusa, zależnie od ceny pakietu, dostajemy od 30 do 100 GB pakietu danych do wykorzystania w każdym miesiącu. Nie ma jednak co płakać, jeśli przekroczymy dostępny limit – dzięki usłudze LTE bez końca nadal można korzystać z Internetu, jeśli tylko pozostajemy w zasięgu łączności LTE.

Plus przewidział też dodatek dla miłośników sportu – decydując się na najwyższy abonament, dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów dostaniemy gratis. Wszyscy zaś dostaną gratis pierwszy miesiąc usługi.

 class="wp-image-1060597"

Trochę nauki, trochę zabawy. Plus proponuje sprzęt do wszystkiego.

Nie każda uczelnia pozwala studentom zabierać na zajęcia laptopy; w wielu miejscach notatki wciąż powstają odręcznie. Nikt jednak nie zabrania korzystania z tabletów w formie pomocy naukowej, a już na pewno nikt nie zabroni studentowi po zajęciach spędzić kilku godzin z ulubionym serialem.

Do takich zastosowań Plus oferuje dwa urządzenia.

Pierwsze z nich to HUAWEI MediaPad T5 LTE.

 class="wp-image-1060591"

Tablet z ekranem o przekątnej 10,1”, proporcjach 16:10 i rozdzielczości Full HD będzie jak znalazł zarówno do nauki w formie elektronicznej, jak i oglądania filmów czy seriali.
W tym ostatnim zastosowaniu pomogą podwójne głośniki z technologią Huawei Histen. Zamknięta w metalowej obudowie całość jest smukła i lekka (460 g), więc noszenie jej w torbie czy plecaku przez cały dzień nie będzie stanowiło problemu.
Oczywiście oferowany w Plusie tablet ma slot na kartę SIM, więc nie musimy ze sobą nosić dodatkowych routerów, by skorzystać z oferty internetowej.

Tablet HUAWEI MediaPad 5T LTE w Plusie możemy nabyć już za 79 zł na start w 24 ratach po 32 zł za sprzęt lub w ofercie z abonamentem za 79 zł na start w 36 ratach po 21 zł za sprzęt oraz nawet 30 zł miesięcznie za abonament.

Drugim sprzętem polecanym studentom jest Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019.

On również oferuje wbudowaną łączność LTE. Wyposażony jest w 10,1 calowy wyświetlacz WUXGA o rozdzielczości 1920x1200 px, który zapewnia świetne odwzorowanie kolorów i optymalny poziom jasności ekranu. Dzięki temu nasz ulubiony serial czy film będzie jeszcze bardziej wciągający.

 class="wp-image-1060594"

Zakup takiego sprzętu w Plusie to koszt od 99 zł na start w 24 ratach po 42 zł za sprzęt lub w ofercie z abonamentem za 99 zł na start w 36 ratach po 28 zł za sprzęt oraz nawet 30 zł miesięcznie za abonament.

Nie samą sesją żyje człowiek.

Wielu studentów to też gracze, którzy każdą godzinę po zajęciach spędzają z ulubionymi produkcjami, lub trenując w tytułach e-sportowych. W akademiku lub na wynajętej stancji konsola zwykle nie wchodzi w grę, a stacjonarny komputer osobisty zajmuje zbyt dużo miejsca. Zostaje więc tylko jedna opcja: laptop do gier.

Plus ma w swojej ofercie model, który przypadnie do gustu zwłaszcza studiującym e-sportowcom. To HP Omen 15-dc 1065nw, wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Core i5-9300H, grafikę NVIDIA® GeForce® GTX 1650 (4 GB dedykowanej pamięci GDDR5), oraz 8 GB RAM-u, które możemy w późniejszym czasie samodzielnie rozbudować.

 class="wp-image-1060588"

Rozbudować możemy również pojemność napędów SSD i HDD, jeśli zabraknie nam miejsca na kolejne gry (wszak tytuły AAA potrafią dziś ważyć nawet po kilkadziesiąt GB).

HP Omen 15-dc 1065nw stanowi przy tym dobry półśrodek między mocą i mobilnością. Laptop z 15-calowym wyświetlaczem ma 2,3 kg masy i 2,6 cm grubości. Dostatecznie dużo, by zmieścić tam porządne chłodzenie podzespołów, ale też nie na tyle dużo, by nie dało się go zabrać na zajęcia w razie potrzeby.

Decydując się na zakup w Plusie, można go mieć za 299 zł na start w 24 ratach po 190 zł za sprzęt lub w ofercie z abonamentem za 299 zł na start w 36 ratach po 127 zł za sprzęt oraz nawet 30 zł miesięcznie za abonament.

*Materiał powstał we współpracy z siecią Plus

Lokowanie produktu
Najnowsze