1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie

Plus pamięta o studentach. W nowej ofercie znajdą nie tylko tani internet, ale też urządzenia do pracy i zabawy

Plus LTE - najlepsze urządzenia i internet mobilny dla studenta

Dla jednych coraz bliżej święta, dla drugich coraz bliżej sesja. Zabiegani studenci mają niespełna dwa miesiące na przygotowanie się do pierwszych w tym roku akademickim egzaminów, zaś Plus ma dla nich coś, co pozwoli się zarówno nauczyć, jak i odpocząć po nauce.

Oferta Plusa zdaje się być wprost skrojona pod specyficzne potrzeby żaków, uwzględniając zarówno czas spędzony na nauce, jak i czas spędzony na rozrywce.

Niezależnie od tego, o jakim spędzaniu czasu mówimy, każdemu studentowi potrzebny jest dostęp do Internetu. Nie każdy ma luksus wynajmowania stancji czy mieszkania z dostępem do szybkiego Wi-Fi, więc dla wielu studentów jedyną opcją wciąż pozostaje internet bezprzewodowy.
A w abonamencie Internet LTE Plusa, zależnie od ceny pakietu, dostajemy od 30 do 100 GB pakietu danych do wykorzystania w każdym miesiącu. Nie ma jednak co płakać, jeśli przekroczymy dostępny limit – dzięki usłudze LTE bez końca nadal można korzystać z Internetu, jeśli tylko pozostajemy w zasięgu łączności LTE.

Plus przewidział też dodatek dla miłośników sportu – decydując się na najwyższy abonament, dostęp do transmisji meczów Ligi Mistrzów dostaniemy gratis. Wszyscy zaś dostaną gratis pierwszy miesiąc usługi.

Trochę nauki, trochę zabawy. Plus proponuje sprzęt do wszystkiego.

Nie każda uczelnia pozwala studentom zabierać na zajęcia laptopy; w wielu miejscach notatki wciąż powstają odręcznie. Nikt jednak nie zabrania korzystania z tabletów w formie pomocy naukowej, a już na pewno nikt nie zabroni studentowi po zajęciach spędzić kilku godzin z ulubionym serialem.

Do takich zastosowań Plus oferuje dwa urządzenia.

Pierwsze z nich to HUAWEI MediaPad T5 LTE.

Tablet z ekranem o przekątnej 10,1”, proporcjach 16:10 i rozdzielczości Full HD będzie jak znalazł zarówno do nauki w formie elektronicznej, jak i oglądania filmów czy seriali.
W tym ostatnim zastosowaniu pomogą podwójne głośniki z technologią Huawei Histen. Zamknięta w metalowej obudowie całość jest smukła i lekka (460 g), więc noszenie jej w torbie czy plecaku przez cały dzień nie będzie stanowiło problemu.
Oczywiście oferowany w Plusie tablet ma slot na kartę SIM, więc nie musimy ze sobą nosić dodatkowych routerów, by skorzystać z oferty internetowej.

Tablet HUAWEI MediaPad 5T LTE w Plusie możemy nabyć już za 79 zł na start w 24 ratach po 32 zł za sprzęt lub w ofercie z abonamentem za 79 zł na start w 36 ratach po 21 zł za sprzęt oraz nawet 30 zł miesięcznie za abonament.

Drugim sprzętem polecanym studentom jest Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019.

On również oferuje wbudowaną łączność LTE. Wyposażony jest w 10,1 calowy wyświetlacz WUXGA o rozdzielczości 1920x1200 px, który zapewnia świetne odwzorowanie kolorów i optymalny poziom jasności ekranu. Dzięki temu nasz ulubiony serial czy film będzie jeszcze bardziej wciągający.

Zakup takiego sprzętu w Plusie to koszt od 99 zł na start w 24 ratach po 42 zł za sprzęt lub w ofercie z abonamentem za 99 zł na start w 36 ratach po 28 zł za sprzęt oraz nawet 30 zł miesięcznie za abonament.

Nie samą sesją żyje człowiek.

Wielu studentów to też gracze, którzy każdą godzinę po zajęciach spędzają z ulubionymi produkcjami, lub trenując w tytułach e-sportowych. W akademiku lub na wynajętej stancji konsola zwykle nie wchodzi w grę, a stacjonarny komputer osobisty zajmuje zbyt dużo miejsca. Zostaje więc tylko jedna opcja: laptop do gier.

Plus ma w swojej ofercie model, który przypadnie do gustu zwłaszcza studiującym e-sportowcom. To HP Omen 15-dc 1065nw, wyposażony w czterordzeniowy procesor Intel Core i5-9300H, grafikę NVIDIA® GeForce® GTX 1650 (4 GB dedykowanej pamięci GDDR5), oraz 8 GB RAM-u, które możemy w późniejszym czasie samodzielnie rozbudować.

Rozbudować możemy również pojemność napędów SSD i HDD, jeśli zabraknie nam miejsca na kolejne gry (wszak tytuły AAA potrafią dziś ważyć nawet po kilkadziesiąt GB).

HP Omen 15-dc 1065nw stanowi przy tym dobry półśrodek między mocą i mobilnością. Laptop z 15-calowym wyświetlaczem ma 2,3 kg masy i 2,6 cm grubości. Dostatecznie dużo, by zmieścić tam porządne chłodzenie podzespołów, ale też nie na tyle dużo, by nie dało się go zabrać na zajęcia w razie potrzeby.

Decydując się na zakup w Plusie, można go mieć za 299 zł na start w 24 ratach po 190 zł za sprzęt lub w ofercie z abonamentem za 299 zł na start w 36 ratach po 127 zł za sprzęt oraz nawet 30 zł miesięcznie za abonament.

*Materiał powstał we współpracy z siecią Plus

Lokowanie produktu