REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play zachęca do korzystania z aplikacji. Jeśli opłacisz w niej usługi, sieć wpłaci kasę na WOŚP

Play od lat wspiera WOŚP. Teraz w ramach najnowszej akcji promocyjnej firma przekaże na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy złotówkę za każdą osobę, która w skorzysta z Play24 do opłacenia usług telekomunikacyjnych.

19.12.2019
12:33
wośp wielka orkiestra świątecznej pomocy online play24
REKLAMA
REKLAMA

Chociaż ludzie woleliby myśleć inaczej, to kciuki w górę rozdawane tak hojnie przez nas wszystkich w sieci są raczej… bezwartościowe. Najczęściej to taki pusty gest. Play postanowił powalczyć z tym wizerunkiem kciuka. Wybrał go na symbol nowej akcji trwającej od 12 grudnia do 12 stycznia. W jej ramach operator przekazuje pieniądze na szczytny cel.

Aby wesprzeć 28. finał WOŚP, należy w określony sposób skorzystać z aplikacji Play24.

Play zlicza osoby, które skorzystały z jego aplikacji mobilnej do dokonania płatności. Każde wykonanie wskazanej przez sieć akcji podbija licznik, a tym samym zmienia się w złotówkę przekazywaną na WOŚP.

A co konkretnie trzeba zrobić, by tak się stało? Play obiecał złotówkę na WOŚP za każdego użytkownika, który doładuje konto na kartę lub opłaci rachunek za abonament bezpośrednio z poziomu Play24.

aplikacja play24 play wosp class="wp-image-1060885"

Na ekranie głównym aplikacji Play24 można zobaczyć, ile osób wzięło udział w akcji do tej pory. Po miesiącu od startu akcji operator podsumuje, ile nazbierało się abonentów płacących przez Play24 i puści przelew do ekipy Jurka Owsiaka.

W akcję Playa zaangażowani są też twórcy internetowi

Przebijanie kolejnych progów sprawi, że współpracujący z Play vlogerzy i instagramerzy będą publikować na swoich profilach kolejne materiały. Będą w nich zachęcać do wspierania akcji operatora z okazji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Progi, jakie wyznaczył operator, to 100 tys., 200 tys. i 400 tys. osób biorących udział w akcji. Jeśli uda się dojść do tego ostatniego, to twórcy zaangażowani w akcję wspólnie namalują kciukami obraz w Strefie Play podczas 28. finału WOŚP.

Film promujący wspieranie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

REKLAMA

W akcji biorą udział m.in. 10 Minut Spokoju, Blowek, Ciocia Liestyle, Człowiek Warga, Dawid Myśliwiec, Disowskyy, Friz, Gimper, Izak, Illuminar Gaming, Jcob, Karolek, Łukasz Jakóbiak, Manoyek, Martin Stankiewicz, Naruciak, Paulina Lisie Piekło, Paulina z Mówiąc Inaczej, Piotr Ogiński z Kocham Gotować, Red Lipstick Monster, Rezi, Sitr0x, Szczesliva, Szparagi, Wujaszek Liestyle i Zosia Zborowska. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie operatora.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA