REKLAMA

Nokia 2.3 zaskakuje akumulatorem i aparatem. Kosztuje 109 euro

Żyjemy w fajnych czasach, w których użyteczne, funkcjonalne i naprawdę niezłe telefony są dostępne w bardzo przystępnych cenach. Nokia 2.3 walczyć będzie o uwagę niezamożnych i oszczędnych. Wygląda na to, że całkiem skutecznie.

07.12.2019 10.47
Nokia 2.3
REKLAMA
REKLAMA

Nokia 2.3 wydaje się być jednym z najlepszych telefonów na rynku w cenie do tysiąca złotych. Telefon ma być sprzedawany w Europie w cenie 109 euro. W zamian otrzymamy sprzęt z aparatem z dwoma obiektywami (13 Mpix i 2 Mpix), który dodatkowo jest wzmocniony o algorytmy sztucznej inteligencji do przetwarzania obrazu (za ich sprawą aparat ma działać nieźle w trybie nocnym, portretowym i HDR)

Nowy produkt marki Nokia ucieszy też miłośników praktycznych sprzętów. Telefon 2.3 jest wyposażony w akumulator, który – zdaniem producenta – spokojnie wystarczy na dwa dni typowego użytkowania urządzenia bez konieczności podłączania go do ładowarki. I to mimo całkiem sporego (przekątna 6,2 cala) wyświetlacza HD+

Nokia 2.3 z Androidem Pie, ale lada moment dostanie Androida 10.

Podobnie jak we wszystkich nowych telefonach marki Nokia, również i w przypadku modelu 2.3 producent (firma HMD) daje gwarancję na dwa lata aktualizacji rozwojowych od wejścia urządzenia do sprzedaży i jeszcze kolejny rok aktualizacji serwisowych.

REKLAMA

Osoby które często korzystają z Asystenta Google zapewne się też ucieszą z dedykowanego przycisku, który go wyzwala. Nie jest jasne czy da się zmienić jego funkcję. W kwestii oszczędności czasu Nokia 2.3 oferuje również system uwierzytelniania twarzą.

Telefon będzie dostępny w zielonej, piaskowej i czarnej wersji. W sklepach pojawi się w połowie bieżącego miesiąca.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA