Oprogramowanie  / Artykuł

Google podsumowuje rok. Oto najlepsze gry i aplikacje na Androida

Google przedstawił listę najlepszych gier i aplikacji na Androida w 2019 r. Zwyciężyły Call of Duty: Mobile oraz Albo, ale lista jest znacznie dłuższa.

Końcówka roku to dobry czas na podsumowania i rankingi. Jeżeli szukasz nowych gier mobilnych lub ciekawych aplikacji, Google ma coś dla ciebie. W sklepie Google Play właśnie pojawiła się lista najlepszych gier i aplikacji 2019 r.

Użytkownicy wybrali Call of Duty: Mobile.

Pierwszą listą Google’a jest wybór samych użytkowników sklepu Google Play. Tutaj nie ma zaskoczenia, bowiem w kwestii gier wygrało szalenie popularne Call of Duty: Mobile. Większą niespodzianką jest najpopularniejsza aplikacja, którą został edytor wideo z filtrami retro.

Oto pełna lista tytułów wybranych przez użytkowników:

Call of Duty święci też triumfy w rankingu samego Google’a.

Zespół Google’a przygotował też własny ranking, w którym wybrano najlepsze gry, aplikacje i inne treści ze sklepu Play spośród najpopularniejszych i najlepiej ocenianych tytułów.

Główne kategorie wygrało mobilne Call of Duty, którego nie trzeba przedstawiać, a także komunikator Ablo służący do nawiązywania kontaktu z osobami zza granicy. Ablo ma wbudowany tłumacz, dzięki czemu można rozmawiać tak, jakbyśmy dokładnie znali język obcy.

Najlepsza aplikacja 2019 r.: 

Najlepsza gra mobilna 2019 r.: 

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst