1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

Multikino ma nową aplikację. Sprawdzamy, jak działa

Lokowanie produktu

Multikino udostępniło właśnie nową aplikację mobilną. Za jej pośrednictwem nie tylko sprawdzimy repertuar i kupimy bilety, ale również nabędziemy przekąski z oferty barowej z dużymi rabatami. 

13.12.2019
19:47
Multikino ma nową aplikację. Sprawdzamy, jak działa

Aplikacja kina musi spełniać kilka kryteriów, by uznać ją za dobrą. Przede wszystkim i po pierwsze, powinna w łatwy i intuicyjny sposób umożliwiać zakup biletów. Nigdy nie zdarzyło mi się zawierzyć losowi i nabyć bilety bez uprzedniego wyboru miejsca. Nie tylko wiem, gdzie chcę siedzieć, ale też szukam innej godziny seansu, gdy moje ulubione miejsca są już zajęte.

W aplikacji Multikino możemy wybrać miejsca i zobaczyć widok 360 sali kinowej.

 class="wp-image-1055359"

Sam proces kupowania biletu jest bardzo prosty. Po wyborze miejsca wybieramy typ biletu.

 class="wp-image-1055383"

W kolejnym kroku Multikino pozwala nabyć 4 rodzaje przekąsek. Są one 25 proc. tańsze niż w kinie, a jeżeli użyjemy karty MasterCard, zapłacimy 50 proc. ceny kinowej. Zakupione przekąski odbierzemy przed seansem w dedykowanych punktach w strefie gastronomicznej kina.

 class="wp-image-1055386"

Później już tylko wystarczy przejść do kasy, wybrać metodę płatności i gotowe. Co istotne (i wygodne), aplikacja zintegrowana została z portfelem MasterPass, dzięki czemu możemy płacić jednym kliknięciem, bez każdorazowego logowania do usługi.

 class="wp-image-1055389"

Jeżeli nie posiadamy karty MasterCard możemy skorzystać z innych metod płatności. Do wyboru mamy płatność kartą VISA, e-przelewy PayU i popularnego BLIKA.

 class="wp-image-1055116"

Aplikacja Multikino daje znacznie więcej możliwości.

W aplikacji Multikino możemy polubić filmy, które wkrótce trafią do kin. Dzięki temu w momencie premiery dostaniemy powiadomienie w aplikacji lub mailem, w zależności od preferencji.

 class="wp-image-1055362"

Aplikacja pozwala łatwo odnaleźć się w premierach kinowych i zapowiedziach. Na górze znajdziemy kalendarz  na najbliższe dni z listą filmów, które w danym dniu są wyświetlane w wybranej przez nas lokalizacji. Po wejściu w stronę filmu możemy przeczytać jego opis i obejrzeć zwiastun.

 class="wp-image-1055107"

Z poziomu aplikacji Multikino możemy też nabyć bilety w przedsprzedaży na przyszłe seanse. Dostępne są już bilety na „Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie”, a od 13 grudnia będzie można kupić bilety na „Jumanji: Następny poziom”, który wejdzie do kin 27 grudnia.

Z kolei w zakładce Moje bilety znajdziemy kupione przez nas wejściówki. Okażemy je w kinie, by wejść na seans.

Aplikacja Multikino dostępna jest na smartfony z Androidem i iPhone'y.

Do aplikacji zalogujemy się kontem użytkownika strony multikino.pl. Oznacza to, że będziemy mogli w niej skorzystać z biletów, kodów zniżkowych, voucherów na przekąski, kart lojalnościowych używanych wcześniej w witrynie sieci.

Jeżeli nie posiadamy konta na stronie kina możemy je stworzyć podczas pierwszego uruchomienia aplikacji.

Aplikacja Multikino jest dostępna na dwóch najważniejszych platformach mobilnych. Użytkownicy smartfonów z Androidem pobiorą ją z Google Play, a posiadacze iPhone’ów z AppStore.

* Tekst powstał we współpracy z Multikinem.

Lokowanie produktu
Najnowsze