REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Ruszyła wielka świąteczna wyprzedaż gier na Epic Games Store

Epic Games Store stara się jak może zwrócić na siebie uwagę atrakcyjnymi rabatami dla swoich użytkowników. Uruchomiona właśnie wielka świąteczna wyprzedaż 2019 jest zdecydowanie godna naszej uwagi.

21.12.2019
16:41
epic games store wyprzedaż świąteczna 2019
REKLAMA
REKLAMA

Nie wiesz co zrobić ze świąteczną premią a lubisz grać na swoim PC? W takim razie zapraszamy do Epic Games Store, którego właściciel przygotował świąteczną akcję, za sprawą której sporo znakomitych i całkiem nowych gier dostępnych jest w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jakby tego było mało, wszyscy zarejestrowani użytkownicy gamingowej platformy od Epic Games otrzymali w prezencie 40 zł na wydanie w sklepie. By odebrać prezent, należy się zalogować do Epic Games Store i kliknąć w przycisk do odbioru kuponu, który pojawi się na ekranie. Jest tylko jedno zastrzeżenie: kuponu nie można wykorzystać na zakup gry tańszej niż 59,99 zł. Można go wykorzystać do końca kwietnia przyszłego roku.

Wyprzedaż świąteczna 2019 na Epic Games Store.

REKLAMA

Przecenionych zostało 102 gry a kwoty rabatów sięgają nawet 75 proc. W ofercie promocyjnej dużo jest gier niezależnych, ale i nie brakuje prawdziwych hitów. Dla przykładu, The Division 2 kosztuje teraz 62,47 zł. Borderlands 3 jest do kupienia za niecałe 170 zł. Za The Outer Worlds zapłacimy tylko 195 zł. Red Dead Redemption 2 to wydatek niecałych 200 zł a World War Z to raptem 57,51 zł.

Epic Games Store na razie nie zyskał przesadnej sympatii graczy, którzy mają za złe Epic Games, że kupują atrakcyjne gry na wyłączność, zmuszając ich do korzystania z platformy, która ich zdaniem jest mniej wygodna i funkcjonalna od wiodącego na tym rynku Steama. Atrakcyjna polityka cenowa niewątpliwie może wpłynąć na zmianę podejścia wielu z nas.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA