REKLAMA

Wyciekły materiały promocyjne. Czas sprawdzić, co wiemy o Xiaomi Mi 10

Do sieci trafiły nieoficjalnymi kanałami materiały promocyjne związane z nowym sztandarowym telefonem Xiaomi. Model Mi 10 będzie wyposażony w piękny wyświetlacz i 108-megapikselowy aparat.

13.11.2019 15.22
Mi 10
REKLAMA
REKLAMA

Wygląda na to, że wiemy już jak będzie wyglądał następca świetnego Xiaomi Mi 9 – wszystko dzięki serwisowi TechConfigurations, który zdobył jego materiały promocyjne. Telefon będzie wyposażony w wyświetlacz, którego styl wzornictwa zachodnia prasa określa jako waterfall design – a więc z zakrzywionymi o 90 stopni bocznymi krawędziami. Jako pierwsze to wzornictwo zaczęła lansować firma Oppo, Xiaomi będzie drugim producentem, które się na nie zdecyduje.

Mi 10

Wspomniany wyświetlacz ma mieć przekątną 6,67 cala i pracować w rozdzielczości QHD. Ma mieć również bardzo wąskie ramki: relacja powierzchni wyświetlacza do całego frontu telefonu ma wynosić 96 proc. W wyświetlaczu znajdzie się również czytnik linii papilarnych.

No i nie zapominajmy o aparacie. Xiaomi Mi 10 ma być wyposażony w 108-megapikselową matrycę.

Główny aparat składa się z trzech modułów. Podstawowym elementem tego głównego ma być 108-megapikselowa matryca Samsung Isocell Bright HMX. Xiaomi Mi 10 będzie ponoć pozwalał na wykonywanie zdjęć z trzykrotnym zoomem optycznym. Główną matrycę uzupełniają dodatkowe 20- i 16-megapikselowa. Z przodu znajdziemy 32-megapikselowy aparat do autoportretów.

REKLAMA
Mi 10

Mi 10 ma być również bardzo wydajnym telefonem. Według niepotwierdzonych informacji jego sercem ma być potężny procesor Snapdrafon 865. Telefon ma być dostępny w czterech wersjach kolorystycznych: niebieskiej, czerwonej, zielonej i różowej. Data premiery i cena Mi 10 pozostają nieznane.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA