REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Bardzo mnie cieszy oferta PS Plus na grudzień 2019. Gracze odkryją niedocenioną perłę, jaką jest Titanfall 2

Wiemy już, jakie gry znajdą się w ofercie PS Plus na grudzień 2019 r. Bez dodatkowych opłat pobierzemy do pamięci konsol PlayStation 4 dwa tytuły: strzelaninę Titanfall 2 oraz motoryzacyjne Monster Energy Supercross.

27.11.2019
18:23
PS Plus na grudzień 2019: Titanfall 2 i Monster Energy Supercross
REKLAMA
REKLAMA

Wyścigi motorowe to raczej nisza w branży gier. Dlatego miło, że fani dwóch kółek dostaną coś dla siebie. Nie mam jednak watpliwości, że największą gwiazdą grudniowego zestawienia będzie druga pozycja znajdująca się w ofercie gier od zaraz dla PS Plus. Mowa o strzelaninie Titanfall 2, co do której mam bardzo, bardzo ciepłe wspomnienia.

Titanfall 2 jest niedoceniane, a grę wyróżnia kapitalna kampania.

 class="wp-image-525429"
 class="wp-image-525430"

Tytuł rozpoczyna się jak każda generyczna futurystyczna strzelanina. Wrogie frakcje, egzotyczne planety, wielkie roboty - standard. Jednak po przejściu kilku pierwszych misji gracz zdaje sobie sprawę, że przygoda w Titanfall 2 jest naprawdę zróżnicowana, dopieszczona i wciągająca. Czuć, że twórcy włożyli w nią wiele wysiłku oraz oddali jej wiele serca. Kampania dla jednego gracza to prawdziwy rarytas, który na każdym nowym poziomie zaskakuje zwrotem akcji, świetnie wyreżyserowaną sceną albo pomysłem na rozgrywkę.

Kampania w Titanfall 2 to coś znacznie więcej niż łubu-dubu-wielkie-roboty. Historia pilota oraz jego wielkiego, stalowego towarzysza jest emocjonująca oraz uczuciowa. Ostatnie akty chwytają za serce, a gracz nawiązuje personalną i osobistą więź z bohaterami. Dopełnieniem dobrej historii jest świetna rozgrywka. Dynamiczna, szybka, zróżnicowana i ze wszystkich miar efektowna. Titanfall 2 nie nudzi, pozytywnie zaskakuje i przepięknie rozwija skrzydła w finalnych aktach.

Granie w Titanfall 2 powinno być obowiązkowe.

 class="wp-image-525418"
 class="wp-image-525426"

Boli mnie serce gdy zdaję sobie sprawę, jak wielu graczy odpuściło sobie ten tytuł. Z drugiej strony trudno im się dziwić, ponieważ EA nawaliło w kwestii marketingu oraz promocji własnego produktu. Gdy Titanfall 2 miał swoją premierę, został rzucony na pożarcie w starciu Call of Duty - Battlefield. Zdaje się, że sam wydawca nie miał pojęcia, jaką perełkę posiada w swoim portfolio.

REKLAMA

Za zagraniem w Titanfall 2 przemawiają również kolejne produkcje wydane przez studio Respawn Entertainment. To twórcy popularnego battle royale Apex Legends oraz bardzo pozytywnie zaskakującego Star Wars Jedi: Fallen Order. Ci deweloperzy nieustannie dostarczają gry znacznie powyżej oczekiwań i zdecydowanie zasługują na szersze uznanie. Niestety, żyjąc w cieniu DICE oraz innych wielkich studiów EA, Respawn nigdy nie dostał takiej uwagi na jaki zasługuje to studio.

Dlatego naprawdę mnie cieszy, że Titanfall 2 znalazł się w ofercie PS Plus. Miliony graczy na całym świecie na własnej skórze przekonają się, jak zaskakująco dobra i wciągająca jest to strzelanina. Jeśli w połączeniu ze świetną sprzedażą Star Wars Jedi: Fallen Order pozwoli to Respawnowi na zdobycie jeszcze większej rozpoznawalności, uznania i szacunku, jestem zdecydowanie na tak.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA