ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Oto zupełnie nowe logo Facebooka

Facebook właśnie zaprezentował nowe logo. To wbrew pozorom ważna zmiana.

04.11.2019 17.03
facebook-nowe-logo
REKLAMA
REKLAMA

Dla przypomnienia - stare logo wyglądało tak:

 class="wp-image-1032563"

Nowe logo wygląda tak:

 class="wp-image-1032569"

Tak, to jest GIF, a nowe logo zmienia kolory. Nie oznacza to, że na stronie Facebooka będzie się mieniło wszystkimi kolorami tęczy. Chodzi o to, że Facebook przewidział scenariusze, w których logo będzie publikowane w innych kolorach niż niebieski i biały.

 class="wp-image-1032572"

Na przykład w aplikacji Instagrama serwis zamierza wyświetlać fioletowawo, różowawo, żółte logo. Tak, żeby pasowało do logo Insta.

 class="wp-image-1032575"

Nie chodzi tu jednak tylko o to, „żeby pasowało”. Facebook wprowadza tę zmianę, aby podkreślić, że taki Instagram jest w jego rękach. WhatsApp też.

REKLAMA

Okazuje się bowiem, że wiele osób nie wie, że korzystając z Instagrama nadal korzystają z Facebooka. Niektórzy nawet w formie buntu odchodzą z Facebook Messengera i przerzucają się na WhatsAppa, uważając, że odcięli się od serwisu, który był na bakier z prywatnością.

Na mieście mówi się, że wprowadzenie nowego logo, zmiana jego kolorów i ekspozycja we wszystkich aplikacjach mają sprawić, że od Facebooka odczepią się w końcu urzędnicy i politycy, a Mark Zuckerberg nie będzie musiał występować już przed senatem i będzie mógł się zająć tym, co roboty lubią robić najbardziej - przejmowaniem kontroli nad światem.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA