REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Nowość: Orange Flex Rodzina za 15 zł. To sposób na wydatki pod kontrolą

Oferta Flex jest bez wątpienia nową jakością i powiewem świeżości na rynku operatorów. Co więcej, od dziś w jej ramach możemy tworzyć grupę rodzinną.

28.11.2019
21:21
Orange Flex Rodzina - czyli domowe wydatki na telefon pod kontrolą
REKLAMA
REKLAMA

Nowoczesne usługi online przyzwyczaiły nas, że razem oznacza lepiej. Również jeśli chodzi o liczbę użytkowników. Nieważne czy rozmawiamy o pracy w ramach Office’a 365 czy rozrywki w ramach Spotify czy Netflixa. Niemal wszędzie możemy tworzyć grupy rodzinne. Dzięki temu nie tylko płacimy mniej, ale też łatwo kontrolujemy stan poszczególnych usług i ponoszone na nie wydatki.

Orange uznał, zresztą całkiem słusznie, że podobna wygoda powinna być zapewniona użytkownikom Orange Flex. Od dziś do naszego numeru w ramach Flexa możemy dodać pięć kolejnych. Co nam to właściwie zapewnia? Nade wszystko: komfort.

Orange Flex Rodzina, czyli wydatki pod kontrolą i łatwe zarządzanie ofertami

Grupowane w ramach Flex Rodziny numery telefonów (a więc: użytkownicy) mogą mieć dwa poziomy uprawnień. Członek rodziny to zwykły użytkownik. Administrator ma wyższe uprawnienia: może dodawać lub usuwać członków rodziny z Flex Rodziny, zarządzać ofertami przypisanymi do konkretnych numerów i to Administrator formalnie odpowiada za opłacenie rachunków.

Członek rodziny może też skorzystać z nowej funkcji Zapytaj o zakup. A więc z łatwego formularza, za pomocą którego wysyła administratorowi prośbę o dokupienie czegoś. Dodatkowych usług, minut, pakietów danych czy usług roamingowych. W czym to jest lepsze od ustnej prośby? Formularz jest wygodniejszy, bowiem wystarczy zatwierdzić prośbę, by ta została zrealizowana.

Jest też nowy plan. Orange Flex Rodzina za 15 zł

REKLAMA

Jest on dostępny tylko w ramach omawianej Rodziny. W jego ramach mieszczą się nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w krajach Unii Europejskiej. Nie zawiera za to żadnej przedpłaconej paczki danych, choć te można oczywiście do tej oferty oddzielnie dokupić. Jak tłumaczy Orange, oferta ta jest skierowana głównie do rodziców, którzy chcą, by ich dzieci mogły się zawsze z nimi kontaktować, ale też którym należy dozować dostęp do Sieci.

Paczki danych można też z własnej puli przekazywać innym członkom grupy. Natomiast za pomocą opcji Przekaż GB administrator może przekazać przedpłacone dane od jednego użytkownika do drugiego – by nic w tejże rodzinie się nie marnowało.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA