REKLAMA

iOS 13.2.3 oraz nowy iPadOS już dostępne. Naprawiają szereg upierdliwych błędów

No nie wyszedł ten iOS 13 Apple'owi. Program beta testów przebiegał z pozoru dość sprawnie, ale życie pokazało, że nie udało się wyłapać całej masy błędów. Apple wydał właśnie kolejną aktualizację iOS-a i iPadOS-a.

18.11.2019 18.31
iOS 13 nowości
REKLAMA
REKLAMA

Gdy piszę te słowa, to mój iPhone oraz mój iPad już pobierają uaktualnienie. System iOS oraz iPadOS w wersji 13.2.3 zawierają szereg poprawek błędów oraz „udoskonaleń”. No niestety... nowym wersjom systemów mobilnych Apple'a do doskonałości ostatnio daleko. Na szczęście programiści z Cupertino zakasali rękawy i regularnie wypuszczają aktualizacje.

Aktualizacje iOS i iPadOS 13.2.3 usuwają:

  • problem, w wyniku którego wyszukiwanie systemowe oraz wyszukiwanie w aplikacjach Mail, Pliki i Notatki mogło nie działać,
  • problem, przez który zdjęcia, łącza i inne załączniki mogły nie być wyświetlane w widoku szczegółów w aplikacji Wiadomości,
  • problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła nie pobierać nowych wiadomości oraz nie dołączać oryginalnych wiadomości w odpowiedziach wysłanych z kont Exchange.
REKLAMA

Z wymienionych tutaj problemów osobiście spotkałem się tylko z ostatnim - aplikacja Mail nie chciała pobierać w tle nowych maili.

Aktualizacja waży mniej niż 100 MB. Można ją pobrać ręcznie wchodząc w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia > Pobierz i zainstaluj.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA