1. SPIDER'S WEB
  2. Oprogramowanie
  3. Tech
  4. Technologie

iOS 13.2.3 oraz nowy iPadOS już dostępne. Naprawiają szereg upierdliwych błędów

iOS 13 nowości

No nie wyszedł ten iOS 13 Apple'owi. Program beta testów przebiegał z pozoru dość sprawnie, ale życie pokazało, że nie udało się wyłapać całej masy błędów. Apple wydał właśnie kolejną aktualizację iOS-a i iPadOS-a.

Gdy piszę te słowa, to mój iPhone oraz mój iPad już pobierają uaktualnienie. System iOS oraz iPadOS w wersji 13.2.3 zawierają szereg poprawek błędów oraz „udoskonaleń”. No niestety... nowym wersjom systemów mobilnych Apple'a do doskonałości ostatnio daleko. Na szczęście programiści z Cupertino zakasali rękawy i regularnie wypuszczają aktualizacje.

Aktualizacje iOS i iPadOS 13.2.3 usuwają:

  • problem, w wyniku którego wyszukiwanie systemowe oraz wyszukiwanie w aplikacjach Mail, Pliki i Notatki mogło nie działać,
  • problem, przez który zdjęcia, łącza i inne załączniki mogły nie być wyświetlane w widoku szczegółów w aplikacji Wiadomości,
  • problem, w wyniku którego aplikacja Mail mogła nie pobierać nowych wiadomości oraz nie dołączać oryginalnych wiadomości w odpowiedziach wysłanych z kont Exchange.

Z wymienionych tutaj problemów osobiście spotkałem się tylko z ostatnim - aplikacja Mail nie chciała pobierać w tle nowych maili.

Aktualizacja waży mniej niż 100 MB. Można ją pobrać ręcznie wchodząc w Ustawienia > Ogólne > Uaktualnienia > Pobierz i zainstaluj.