REKLAMA

iKioski w oddziałach Alior Banku pomogą przekonać klientów do korzystania z bankowości internetowej

Z różnych względów bankowość internetową omijasz szerokim łukiem? Jest okazja, żeby zmienić stare przyzwyczajenia. W Alior Bank za rękę poprowadzi iKiosk. Z pomocą przyjdzie też bankier, który pokaże, jak się pierwszy raz logować czy wykonać przelew.

07.11.2019 09.42
Alior Bank zmiany internet
REKLAMA
REKLAMA

W Alior Bank pomyśleli, że warto wyjść naprzeciw tej grupie klientów, którzy nadal oczekują dostępności oddziału oraz bezpośredniego kontaktu z pracownikami banku.

iKiosk pozwoli poznać bankowość internetową

Od teraz w każdym oddziale Alior Banku znajdziemy iKiosk, czyli miejsce dla klientów, którzy z pomocą bankiera chcą wypróbować bankowość internetową, po raz pierwszy się do niej zalogować i poznać jej możliwości. Ponadto we wszystkich 195 oddziałach Alior Banku dostępne jest również darmowe Wi-Fi. Aby z niego skorzystać, wystarczy połączyć się z siecią o nazwie ALIORBANK_ODDZIAL i wpisać hasło: BankNowosci.

Alior Bank nauczy też aplikacji mobilnej

iKiosk nie jest jedynym pomysłem Alior Banku na zaktywizowanie klientów, którzy do tej pory z bankowości internetowej nie korzystali wcale lub robili to bardzo rzadko. Teraz bankierzy w oddziałach Alior Banku mają smartfony z zainstalowaną demonstracyjną wersją aplikacji mobilnej, by móc pokazać, jak ona działa.

REKLAMA

Liczba użytkowników aplikacji Alior Banku rośnie z miesiąca na miesiąc. W trzecim kwartale było ich o 11 proc. więcej niż w drugim. W okresie od lipca do końca września ponad 147 tys. osób zalogowało się na rachunek wyłącznie za pośrednictwem kanałów mobilnych. W tym samym okresie ze zbliżeniowych płatności mobilnych skorzystano 6,4 mln razy.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA