REKLAMA

Kultowa gra Heroes of Might and Magic 3: Complete za niecałe 10 zł

Heroes of Might & Magic 3: Complete można kupić teraz za mniej niż 10 zł. Taką promocję na kompletne wydanie HOMM3 zaproponował właśnie graczom serwis GOG.

04.11.2019 17.41
heroes of might and magic 3 promocja gog homm3
REKLAMA
REKLAMA

Heroes of Might & Magic 3 to jedna z najcieplej wspominanych gier mojego dzieciństwa i domyślam się, że nie tylko mojego. Osoby, które chciałby sobie przypomnieć klasyczną edycję tego hitu, dającą się bez przeszkód uruchomić na współczesnych komputerze, powinny być zadowolone.

Promocja na HOMM3 w sklepie GOG

Gra dostępna jest teraz za symboliczne 9,99 zł. To niewiele jak za możliwość przypomnienia sobie lat młodości. Tytuł, który swoją premierę miał 20 lat temu, normalnie jest wyceniony w GOG na 39,89 zł. Zniżka wynosi więc 75 proc. Podobnie wygląda to w przypadku innych gier z serii, na które również trwa promocja.

heroes of might and magic 3 promocja gog homm3

Nie oszukujmy się jednak - pozostałe odsłony mało kogo interesują, bo to HOMM3 jest uważany za grę kultową. Wersja z serwisu GOG waży niecały 1 GB i wspiera zapisywanie save’ów w chmurze. Grę można uruchomić na komputerach z systemami Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8 oraz Windows 10.

Do uruchomienia gry potrzebny jest komputer z procesorem taktowanym zegarem 1 GHz oraz 256 MB RAM. Do tego niezbędna jest karta graficzna zgodna z przynajmniej DirectX 7, a najlepiej - z DirectX 9. HOMM 3 pozwala się bawić na jednej mapie w kilka osób - zarówno przed jednym ekranem, jak i w sieci lokalnej. Zawiera też dodatki: Armageddon's Blade i The Shadow of Death.

heroes of might and magic 3 promocja gog homm3

Co ważne, HOMM3 z GOG-a jest przetłumaczony na język polski. Razem z grą kupujący otrzymuje w dodatku instrukcję, poradnik, tabelę z potworkami oraz soundtrack. Edycja kompletna hitu zbiera przy tym całkiem niezłe oceny od użytkowników - ogólna to 4,8/5 gwiazdek.

Trzeba tylko pamiętać, że Heroes of Might & Magic 3: Complete to co innego niż Heroes of Might & Magic 3: HD Edition.

To ta sama gra, która trafiła na sklepowe półki w 1999 r. Dość powiedzieć, że wygląda… archaicznie. Co prawda do Heroes of Might & Magic 3: Complete można dodać mody poprawiające jakość oprawy graficznej.

REKLAMA
heroes of might and magic 3 promocja gog homm3

Jeśli komuś jednak naprawdę zależy na tym, by przypomnieć sobie ten klasyk w lepszej oprawie, to dobrym pomysłem może być zakup gry Heroes of Might & Magic 3: HD Edition w serwisie Steam. Tę reedycję wyceniono jednak na 59,80 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA