REKLAMA

Plus i Plush wydłużają Czarny Piątek o… dwa tygodnie. W promocji smartfony, tablety i smart zegarki

 Jeśli szukacie abonamentu z nowym telefonem, warto sprawdzić te oferty.

19.11.2019 17.09
plus-plush-black-friday-2019.jpg
REKLAMA
REKLAMA

Oferta kierowana jest przede wszystkim do tych użytkowników, którzy nie chcą kupować nowego smartfona za gotówkę i wolą wymienić go sobie w ramach abonamentu. Co oferuje im Plus i Plush?

Czarny piątek w Plusie i w Plushu

plus-plush-black-friday-2019-1 class="wp-image-1042139"

Jestem pod całkiem sporym wrażeniem, jeśli chodzi o niektóre oferty przygotowane w ramach czarnopiątkowych promocji. Zaraz wam zresztą o tym napiszę, ale najpierw przyjrzyjmy się pełnej liście przecenionych sprzętów, zaczynając od pozycji dostępnych tylko i wyłącznie w sieci Plus:

  • Zestaw Huawei Nova 5T + z Watch GT2 Sport
  • Zestaw Huawei P30 + Huawei Y5 2019
  • Zestaw Huawei MediaPad M5 Lite 10 LTE + Huawei Y5 2019
  • Zestaw Huawei 30 Lite + Huawei GT Active

Poniższe zestawy można z kolei dorwać zarówno w Plusie, jak i w Plushu:

  • Smartfon LG K50s + karta do Decathlon o wartości 200 zł
  • Smartfon Motorola Moto G7 Play

Urządzenia w promocjach „Black Weeks” są dostępne w sprzedaży ratalnej na 24 lub 36 miesięcy wraz z ofertą Plus Abonament lub w ofercie ratalnej na 36 miesięcy wraz z ofertą Plush Abonament.

Mogą z nich skorzystać zarówno nowi klienci, jak i przechodzący na abonament z innych ofert głosowych, przenoszący numer oraz przedłużający umowę - z uwagi na tak dużą liczbę zmiennych, specjalnie nie podaję ceny poszczególnych ofert, gdyż zależy ona w dużej mierze od rodzaju abonamentu, który wybierzecie.

Przed zakupem warto zweryfikować ceny

Mi osobiście po głowie chodzi zestaw P30 + Y5 z abonamentami dla dwóch osób (50 i 25 zł) na 24 miesiące. Zdaję sobie jednak sprawę, że nie wszyscy potrzebują aż dwóch nowych smartfonów w promocji.

REKLAMA

Przed zamówieniem którejkolwiek opcji zalecam zestawienie ją ze sklepową ofertą na dany telefon w którejś z porównywarek cenowych. Tak na wszelki wypadek, rozumiecie.

Szczegółowe informacje o poszczególnych promocjach są dostępne na stronach internetowych https://www.plus.pl/blackfriday oraz https://www.plushbezlimitu.pl/blackfriday

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA