REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The Outer Worlds, Minit i wiele więcej. Katalog gier Xbox Game Pass coraz bogatszy

Abonament na gry od Microsoftu zapewnia dostęp do ponad 200 gier bez dalszych opłat. Dziś Microsoft zapowiada kolejne tytuły. The Outer Words będzie w nim dostępne na premierę.

23.10.2019
17:37
Xbox GamePass
REKLAMA
REKLAMA

W zamian za 40 zł miesięcznie (dla posiadaczy Xbox One) lub 19 zł (dla posiadaczy PC) lub 55 zł (dla posiadaczy obu urządzeń) w ramach Xbox Game Pass zyskujemy dostęp do ponad 200 gier bez dalszych opłat. Możemy je instalować i usuwać kiedy tylko chcemy.

Gry w ramach usługi są udostępniane na podobnej zasadzie, co treści na Netfliksie. Te pochodzące od Microsoft Studios pojawiają się na premierę i zostają w usłudze już na zawsze. Gry innych wydawnictw – w zależności od ich widzimisię. Choć większość dodanych do usługi tytułów zostaje już w niej na zawsze, a te udostępniane w jej ramach na określony czas (zazwyczaj kilka tygodni) możemy potem kupić ze sporym rabatem.

Dziś Microsoft ogłasza kolejne gry. Oto nowości na ostatnie dni października 2019 r.

Lonely Mountains: Downhill

To zapowiada się na kolejną prostą acz wciągającą produkcję. Przypomina mocno Elastomanię czy Trials – ale tym razem w kontekście roweru downhilloego. Gra zostanie dodana do Xbox Game Pass jeszcze dziś.

Secret Neighbor

Druga część gry Hello Neighbor. Największą nowością względem poprzedniej produkcji jest tryb multiplayer. Będziemy mogli więc w wiele osób ratować naszego kumpla z upiornej piwnicy sąsiada. Gra zostanie dodana do Xbox Game Pass jeszcze dziś.

Minit

To bardzo oryginalna produkcja o spartańskiej wręcz oprawie graficznej. Grę należy ukończyć w minutę… co od razu nam się nie uda. Musimy więc odkrywać nowe plansze i inne sekrety, by w końcu móc przystąpić do 60-sekundowego finału. Gra zostanie dodana do Xbox Game Pass już jutro.

Bez wątpienia największa premiera i gra, której wyczekuję już od wielu miesięcy. To futurystyczne postapokaliptyczne RPG od Microsoftu, które w swojej mechanice ponoć bardzo przypomina Fallouta. Nic dziwnego, odpowiedzialne za nie studio Obsidian pracowało nad grą Fallout: New Vegas, a jego pracownicy również nad pierwszą i drugą częścią tej kultowej gry. Gra zostanie dodana do Xbox Game Pass już pojutrze. Mamy o niej już wiele materiałów, w tym gotową (entuzjastyczną!) recenzję.

Afterparty

Jedyna droga by uciec z piekła? Stanąć do konkursu nietrzeźwości i pokonać samego Szatana. Sprawdzimy się w tej ponoć pełnej humoru produkcji 29 października – wtedy zostanie dodana do Xbox Game Pass

Lego Star Wars III

Znakomita seria prostych acz wyjątkowo przyjemnych gier Lego Star Wars tym razem bierze na tapet serial Wojny klonów. Gra zadziała również na konsoli Xbox 360 (jest emulowana na Xbox One). Pojawi się w Xbox Game Pas 31 października.

Subnautica

REKLAMA

To jedna z tych relaksujących gier survivalowych, w których większość naszej uwagi koncentrujemy na gromadzeniu zasobów. Tym razem pod powierzchnią tajemniczego oceanu na obcej planecie. Gra pojawi się w Xbox Game Pass 7 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA