REKLAMA

Akumulator Surface'ów na sterydach. Wystarczy pobrać aktualizację

Posiadacze pięciu urządzeń z linii Surface mają odczuć zauważalną poprawę ich pracy z zasilania akumulatorowego. W usłudze Windows Update pojawi się niebawem aktualizacja oprogramowania układowego.

16.10.2019 08.40
Poprawa czasu pracy akumulatora na Surface. Wystarczy aktualizacja
REKLAMA
REKLAMA

Urządzenia Surface – jak praktycznie wszystkie tablety czy komputery – z pewnością nie są idealne pod każdym względem. Nawet w świecie urządzeń z Windowsem 10 znajdą godnych i mocnych konkurentów, a przecież są jeszcze urządzenia Apple’a. Jedno jednak trzeba obiektywnie stwierdzić: Microsoft nie porzuca swoich urządzeń, nawet tych starszych.

Do dziś nawet pierwszy tablet z linii Surface Pro otrzymuje aktualizacje serwisowe. Te nowsze nadal są aktualizowane i optymalizowane, by zapewnić ich czasem już wieloletnim klientom jeszcze lepsze parametry pracy. Tym razem mamy dostrzec poprawę czasu pracy na akumulatorze.

Aktualizacja poprawia czas pracy urządzeń Surface Laptop 2, Surface Laptop, Surface Pro 6, Surface Pro (2017) i Surface Pro 4.

REKLAMA

Microsoft niestety nie podaje dokładnych informacji na temat tego co właściwie zostało poprawione i jak dużych korzyści w czasie pracy na akumulatorze możemy się spodziewać. Wiemy tylko, że osobny moduł został usprawnionych we wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach poza Surface’em Pro 4, któremu zaktualizowano coś innego – ale ponoć z podobnym skutkiem.

Aktualizacje zostaną zainstalowane automatycznie jak tylko będą dostępne i zastosowane przy najbliższym ponownym uruchomieniu komputera. Nie spodziewałbym się istotnej poprawy – a wręcz marginalnej. Nie ma jednak na co narzekać, poprawa działania komputera, nawet nieznaczna, jest zawsze mile widziana.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA