REKLAMA

Surface Neo i Surface Duo bez 5G. Microsoft obiecuje za to świetne aparaty

Microsoft z jakiegoś powodu wierzy, że rynek bardzo potrzebuje urządzeń przenośnych z dwoma wyświetlaczami. Na szczęście przynajmniej doda do nich porządne aparaty. A przynajmniej tak nas zapewnia.

23.10.2019 18.45
microsoft-surface-duo-7
REKLAMA
REKLAMA

Surface Neo i Surface Duo to dwa nowe urządzenia, które pod koniec przyszłego roku mają stworzyć nową kategorię produktową – coś jak swego czasu Surface Pro czy Surface Studio. Nie jestem pewien, czy zdołają. Niezmiennie brakuje mi wyobraźni, by zrozumieć, co właściwie ułatwiają te urządzenia i dlaczego miałbym wybrać właśnie je nad tradycyjne telefony czy tablety – w szczególności w przypadku Surface Neo.

Microsoft jest jednak pewien swego, a oba urządzenia zostały przyjęte przez media raczej przychylnie. Dziś dowiadujemy się dwóch nowych informacji na ich temat. Zdradził je Panos Panay – szef działu Surface – podczas wydarzenia prasowego w Niemczech, o czym donosi WinFuture.de.

Surface Neo i Surface Duo nie będą zgodne z sieciami 5G. Mają jednak mieć aparaty wysokiej klasy.

Panos Panay zdradził na spotkaniu, że żadne z zapowiedzianych na przyszły rok urządzeń nie będzie zgodnych z siecią 5G. Najwyższy obsługiwany przez nie standard to sieć 4G/LTE. Microsoft bierze pod uwagę dodanie wersji z modemem 5G w przyszłości – na razie jednak nie podjęto żadnej decyzji w tym temacie.

REKLAMA

Panay zapewnił też, że oba urządzenia będą wyposażone w bardzo dobre aparaty. Przedstawiciel Microsoftu stwierdził, że jakość i funkcjonalność modułu fotograficznego jest jednym z najważniejszych czynników, jaki jest brany przez klientów pod uwagę przy zakupie urządzenia. Dlatego oba mają nas pod tym względem nie rozczarować.

Surface Neo i Surface Duo mają się pojawić w sprzedaży pod koniec przyszłego roku. Ich ceny nie są jeszcze znane.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA