REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Gry

Wejście na IEM Katowice 2020 niemal wyłącznie z biletami. Ile możesz maksymalnie zapłacić?

W przyszłym roku wstęp do Spodka na IEM 2020 będzie dostępny niemal wyłącznie dla osób, które kupią bilety.

iem 2017 csgo
REKLAMA
205 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez e-sportowych na świecie, ponownie odbędzie się w Katowicach. W przyszłym roku w dniach 28 lutego – 1 marca w Spodku odbędą się finały Intel Extreme Masters.

Wśród atrakcji oczywiście wielki finał turnieju w Counter-Strike: Go, w którym 16 najlepszych drużyn z całego świata rywalizować będzie o pulę nagród w kwocie pół miliona dolarów. Tytułu mistrza będzie bronić zespół Astralis. Nie zabraknie też Quake Pro League i wielu innych atrakcji.

IEM Katowice 2020 – wstęp niemal wyłącznie biletami

Dowiedzieliśmy się, że w tym roku organizator stawia mocno na sprzedaż biletów.

– Dostosowaliśmy model zakupu biletów w taki sposób, aby odzwierciedlał najbardziej aktualny format i harmonogram naszych turniejów – mówi Michał Blicharz, Wiceprezes do spraw Pro Gaming’u w firmie ESL – Kiedy po raz pierwszy wprowadziliśmy bilet wczesnego dostępu, mecze rozgrywane były codziennie od południa do północy. W naszym obecnym harmonogramie turniej startuje jednak znacznie później, dlatego też model ten z czasem zaczął tracić na atrakcyjności. Wysłuchaliśmy opinii oraz fanów CS:Go i wprowadziliśmy zupełnie nowy model. Teraz kupując bilet na IEM Katowice 2020, będziesz mieć zarezerwowane miejsce na widowni. Oznacza to, że możesz pojawić się o dowolnej porze i doświadczyć turnieju w najlepszy możliwy sposób – dodaje Michał Blicharz.

Sektory Spodka zostaną podzielone na dwie części: sekcję biletowaną i sekcję bezpłatną. Ci, którzy nie zdecydują się na zakup biletu, będą mogli swobodnie wchodzić do sektorów bezpłatnych, o ile będą w nich jeszcze wolne miejsca. Do sprzedaży trafią cztery rodzaje biletów:

  • Premium 185 zł za dzień / 650 zł za weekend (3 dni)
  • Niższe sektory 110 zł za dzień / 300 zł za weekend (3 dni)
  • Wyższe sektory 70 zł za dzień / 180 zł za weekend (3 dni)
  • God Mode 5000 zł za weekend (wszystkie 3 dni)

Bilety na Intel Extreme Masters World Championship w Katowicach trafią oficjalnie do sprzedaży już 31 października, o godzinie 14.00. Będzie można je kupić na platformie ebilet. Bilety sprzedawane będą w 3 turach. Druga rozpocznie się 5 grudnia, a finalna 16 stycznia.

IEM 2020 za darmo?

Organizator przygotował niewielką strefę w Spodku, do której wstęp będzie bezpłatny i to tylko wtedy, gdy będzie jeszcze wolne miejsce.

 class="wp-image-1028275"

Wstęp do strefy targowej Expo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym będzie bezpłatny.

Pytanie na otwarcie tygodnia brzmi: ile maksymalnie możesz zapłacić za bilet wstępu na IEM 2020 w Katowicach?

REKLAMA

Komentarze są do waszej dyspozycji.

Tekst został zaktualizowany. Bazując na nieoficjalnych informacjach pierwotnie napisaliśmy, że organizator całkowicie zrezygnuje z bezpłatnych wejściówek na IEM.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA