REKLAMA

Listopadowe Games with Gold pod znakiem Gwiezdnych wojen i Sherlocka Holmesa

Oferta Games with Gold na listopad 2019 r. pozostawia nieco do życzenia. Otrzymujemy jak zawsze aż cztery gry, jednak w tym miesiącu uwagę przyciągają głównie znane marki.

30.10.2019 17.23
games with gold listopad 2019
REKLAMA
REKLAMA

Games with Gold to jeden z atutów abonamentów Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate. Jeżeli subskrybujemy dowolny z powyżej wskazanych, co miesiąc otrzymujemy w prezencie cztery gry. Dwie na Xboxa One i dwie z poprzednich konsol z linii Xbox, ale też w pełni zgodnych z Xboxem One.

Haczyki są dwa. Po pierwsze, gry z Xboxa One pozostają naszymi tylko gdy mamy aktywną którąś z powyższych subskrypcji. Po drugie, prezent musimy odebrać w każdym z miesięcy, inaczej przepada. Co więc będziemy mieli do ogrania w przyszłym miesiącu?

Games with Gold na listopad 2019 r.

Sherlock Holmes: The Devil’s Daughter

Według opisu możemy liczyć na doskonałą mieszankę gry przygodowej, eksploracji i akcji. Mamy podczas zabawy wykazać się stalowymi nerwami oraz naszą inteligencją. Nasz cel? Gramy oczywiście tytułowym Holmesem, którego śledztwo kieruje na ślad działających w Londynie tajemniczych i złowrogich sił. Gra będzie dostępna od 1 listopada przez 30 dni.

Star Wars Jedi Starfighter

To z kolei powrót do klasyki z czasów pierwszego Xboxa. Jedi Starfighter to prosta strzelanka 3D w klimacie Gwiezdnych wojen. Nie jest to jednak pseudosymulator niczym X-Wing: Alliance, a relaksująca i pełna akcji gra typu arcade. Z gatunku, niestety, dość zapomnianego. Gra będzie dostępna od 1 listopada przez 30 dni.

The Final Station

Ta niezależna i niskobudżetowa produkcja paradoksalnie może okazać się najlepszą grą z całego zestawu. Poruszamy się w niej pociągiem, przemierzając wymarły, postapokaliptyczny świat. Naszym zadaniem jest pilnowanie, by szynowóz był zdatny do dalszego użytku. Zadanie komplikować nam będzie zainfekowana i złowroga ludność i wieczne niedobory zasobów. Gra będzie dostępna od 16 listopada przez 30 dni.

Joy Ride Turbo

REKLAMA

Macie ochotę na proste, nieskomplikowane, arcade’owe wyścigi, w których liczy się zręczność naszych palców i widowiskowa akcja na ekranie? Joy Ride Turbo może być odpowiedzią na to zapotrzebowanie. Co bardzo cieszy, gra obsługuje tryb wieloosobowy na podzielonym ekranie. Co cieszy jeszcze bardziej, kanapowy multiplayer może objąć nawet czterech graczy. Gra będzie dostępna od 16 listopada przez 30 dni.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA