REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Świetna promocja Samsunga. Kup Galaxy S10 lub S10+, oddaj stary telefon i odbierz 1000 zł

Samsung świętując 10-lecie linii telefonów Galaxy przygotował dla nas całkiem sympatyczną promocję. A przynajmniej dla tych z nas, którzy nie mają czasu i ochoty zajmować się sprzedażą starego telefonu.

14.10.2019
11:37
galaxy s10 promocja 1000 zł
REKLAMA
REKLAMA

Oczywiście, że Samsung musiał to ogłosić dokładnie w kilka godzin po kliknięciu przeze mnie Kup teraz przy Galaxy S10+. No ale może chociaż któreś z was skorzysta. Promocja jest bowiem bardzo ciekawa i atrakcyjna – pod jednym warunkiem. Że należycie do tych leniwców, którzy nie mają ochoty bawić się w szukanie chętnego wśród znajomych i w Sieci na kupno od was waszego starego telefonu. Choć i tu możecie się miło zaskoczyć.

Od dziś aż do 3 listopada możemy kupić Samsunga Galaxy S10 lub Galaxy S10+, oddając przy tej okazji stary telefon. Możemy w ten sposób uzyskać nawet 1000 zł zwrotu w gotówce. A więc nawet 25 proc. wartości naszego nowego telefonu. Aby skorzystać z promocji, należy zakupić nowy telefon u jednego z partnerów handlowych Samsunga, aktywować go i zalogować się do aplikacji Samsung Members .

 class="wp-image-958799"

Tam musimy wypełnić formularz zgłoszeniowy do promocji w ciągu 7 dni od momentu aktywowania urządzenia. Po upływie 14 dni od rejestracji formularza, w aplikacji Samsung Members wyświetlony zostanie baner umożliwiający pobranie vouchera który podniesie cenę starego smartfonu o 1000 zł przy jego odsprzedaży przez stronę wycena.samsung.com

Sprawdziłem u siebie – opłaca się ta promocja. Promocja w formie dopłaty 1000 zł do starego urządzenia zwiększa atrakcyjność zakupu Galaxy S10.

Jako pierwszy wpisałem na wycena.samsung.com aktualnie użytkowany przeze mnie telefon, a więc Huaweia P20 Pro. Niestety… nie było go w bazie danych. Spróbowałem więc telefon mojej partnerki, który był motywacją do kupna Galaxy S10+ (mój Huawei trafić miał do niej), a więc Galaxy S7.

galaxy s10 promocja 1000 zł class="wp-image-1019150"
REKLAMA

Strona wycena.samsung.com określiła jego wartość jako 259 zł. Marnie – po przejrzeniu ofert na Allegro Galaxy S7 w podobnym stanie można spokojnie sprzedać za ponad dwa razy więcej. Tyle że dorzucamy do tego tysiąc złotych i nagle robi się to bardzo opłacalne. 1259 zł za używanego Galaxy S7? To dużo.

Jak nietrudno się domyślić, wiele będzie zależało od telefonu który aktualnie posiadacie. Niektórym ta promocja się opłaci, innym nie – wszystko zależy od wyroku witryny wycena.samsung.com. Obok tej promocji jednak trudno przejść obojętnie. Zwłaszcza jeżeli zakup S10 chodzi wam po głowie od pewnego czasu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA