REKLAMA

Amazon Prime Video od dziś dostępne w ofercie T-Mobile

Amazon Prime Video wreszcie trafia do polskiego operatora. Do serc i portfeli miłośników takich tytułów, jak Dobry Omen, The Boys czy Człowiek z wysokiego zamku puka T-Mobile. 

02.10.2019 11.49
Oferta Amazon Prime VOD w T-Mobile
REKLAMA
REKLAMA

Amazon Prime Video ma szansę zyskać w Polsce większą popularność. Platforma stała się bowiem częścią oferty T-Mobile. To świetna wiadomość zarówno dla miłośników dobrych filmów oraz seriali, jak i przyszłych oraz obecnych klientów sieci.

Amazon Prime Video w ofercie T-Mobile to dopiero początek.

T-Mobile właśnie ogłosił współpracę z Amazon Prime Video, stając się pierwszym polskim operatorem, który pozyskał w swojej ofercie tego partnera.

Za subskrypcję serwisu VOD klienci będą płacić 12 zł miesięcznie. Tę kwotę będzie można dopisać do opłat za abonament telefoniczny, żeby zminimalizować ryzyko wystąpienia Wielkiej Rachunkowej Powodzi.

Klienci sieci będą mogli ponadto skorzystać z trwającego 7 dni okresu promocyjnego, żeby sprawdzić, czy ten serwis VOD ma dla nich coś do zaoferowania. Jeśli usługa im się spodoba, mogą uzyskać dostęp do Prime Video za pośrednictwem dekodera operatora. Warto dodać, że jego interfejs został z tej okazji odświeżony i zapanował w nim nieco większy porządek.

Amaon Prime VOD w ofercie T-Mobile class="wp-image-1012787"
Dekoder T-Mobile

To jednak dopiero początek współpracy firm. Operator zapowiada, że ma zamiar włączyć Amazon Prime Video do oferowanych przez siebie pakietów, tworząc nowe kuszące oferty. Niestety nie podaje szczegółów, kiedy to ma nastąpić. W ofercie T-Mobile znajduje się już między innymi poważny konkurent Amazona w świecie VOD - Netflix.

Co warto obejrzeć w Amazon Prime Video?

REKLAMA

Wiele. Amazonowi udało się zbudować naprawdę ciekawą bibliotekę tytułów, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród Amazon Originals są tak intrygujące propozycje jak komiksowy Preacher, oparty na prozie Philipa K. Dicka The Man in the High Castle, czy bijący rekordy oglądalności The Boys. A to tylko wierzchołek góry filmów i seriali.

Na razie Amazon Prime Video nie bije w Polsce rekordów popularności. Jednak współpraca z jednym z największych operatów na rynku może sprawić, że oferta serwisu stanie się znacznie lepiej rozpoznawalna. Zasłużenie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA