REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Piękny zwiastun The Last of Us: Part II zdradza datę premiery. Gra dostanie 5 różnych edycji

Sony jest już pewne daty premiery The Last of Us: Part II. Kontynuacja najlepszej gry na wyłączność dla PlayStation 3 zadebiutuje 21 lutego 2020 r. Fani będą mogli wybrać jedną z pięciu edycji TLoU II, które pojawią się na rynku.

25.09.2019
8:46
Piękny zwiastun The Last of Us: Part II zdradza datę premiery
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsze The Last of Us to esencja tego, co najlepsze w grach na wyłączność z obozu PlayStation. Podczas gdy Microsoft nieudanie eksperymentował z konsolowymi strategiami (Halo Wars 2) czy grami w chmurze (Crackdown 3), Sony skoncentrowało się na filmowych przygodach dla jednego gracza. Powalających zarówno graficznie, jak i narracyjnie. Horizon Zero Dawn, God of War, Marvel's Spider-Man, Days Gone czy Uncharted 4 to wszystko kapitalne przygody dla jednego gracza, które same w sobie mogą przekonać do kupna konsoli.

Nie ma jednak wątpliwości, że prawdziwą perłą w koronie PlayStation jest The Last of Us.

Gdy pierwsze TLoU pojawiło się pod koniec życia PlayStation 3, gra zamiotła wszystko i wszystkich. Coś tak pięknego, filmowego, porywającego i wzruszającego zdarza się w branży gier naprawdę rzadko. Dlatego nic dziwnego, że Sony poszło za ciosem, zachęcając studio Naughty Dog do prac nad kontynuacją. Ta pojawi się już niebawem, bo 21 lutego 2020 r. Tak wynika z najnowszego zwiastuna, którym Sony pochwaliło się w Internecie.

Jednocześnie Sony zaprezentowało aż pięć edycji The Last of Us: Part II, jakie pojawią się do nabycia. Fani pierwszej odsłony dostaną do wyboru edycję standardową, cyfrową edycję deluxe, edycję specjalną, edycję kolekcjonerską oraz najdroższą edycję Ellie. W niej znajdziemy m.in. figurkę bohaterki, plecak z gry, winylową płytę ze ścieżką dźwiękową, replikę opaski Ellie, stalowe pudełko, artbook, sześć przypinek, pięć naklejek, litografię oraz pakiet cyfrowych dodatków takich jak motyw dla konsoli, awatary czy cyfrowa ścieżka dźwiękowa.

 class="wp-image-1008690"
 class="wp-image-1008693"

Inne nowości z obozu Sony to tryb na wyłączność w Call of Duty oraz demo MediEvil.

REKLAMA

Posiadacze PlayStation 4 dostaną osobny tryb Special Ops Survival Mode na roczną wyłączność. Długo. Bardzo długo. Nie wiadomo jednak, na czym ma polegać ten moduł. Jego nazwa pozwala sugerować, że chodzi o kooperacyjną rozgrywkę polegającą na walce z kolejnymi falami przeciwników. To jednak tylko i wyłącznie moje przypuszczenia, niepodparte żadnymi informacjami od producenta czy wydawcy.

Ponadto gracze na PS4 dostali możliwość pobrania wersji demonstracyjnej nadchodzącej gry MediEvil. To kolejny po Crashu i Spyro klasyk z PSX-a, który wraca w kompletnie nowej formie. Demo pobierzecie bezpośrednio z PS Store dla PS4. Możecie również wejść pod ten adres i wymusić pobieranie manualnie, o ile wasza konsola działa w trybie czuwania i może pobierać pliki w tle.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA