REKLAMA

Kolega mówi, że teraz wideo 1080p na Pornhubie działa bez Premium. Powiedz swoim kolegom

Kolega powiedział mi, że od dzisiaj nie trzeba płacić abonamentu za Pornhub Premium, żeby na Pornhubie oglądać wideo w jakości 1080p. Czyli Full HD od teraz za darmo.

12.09.2019 15.47
Kolega mówi, że teraz wideo 1080p na Pornhubie działa bez Premium. Powiedz swoim kolegom
REKLAMA

Nie do końca wierzyłem w to, co powiedział znajomy, więc poprosiłem innego kolegę, żeby to sprawdził. On sprawdził i powiedział, że widział tam, jak pewnej pani spadło co pod łóżko i próbowała to wyciągnąć. Widział to w Full HD. Nie mogła dosięgnąć, krzyczała ze złości i przyszedł pan, który jej pomógł. Kolega mówi, że nadal krzyczała, ale już nie ze złości. Nadal robiła to w Full HD.

REKLAMA

Na ten moment Pornhub nie potwierdza tej informacji oficjalnie. Poprosiłem jeszcze innego kolegę, żeby sprawdził, czy Pornhub nie napisał czegoś na blogu lub w mediach społecznościowych. Nie napisał.

Kolega donosi, że na stronie Pornhub Premium nadal jest info, że abonament płaci się m.in. dla braku reklam, materiałów VR, 4K i Full HD. Z jakichś względów to ostatnie jest dostępne teraz bez płacenia.

REKLAMA

Sprawdziłem na Twitterze, czy ktoś o tym nie tweetował przypadkiem. Na ten moment zauważył to tylko jakiś kolega z Hiszpanii. To piękny kraj, a mój kolega mówi, że jak na Pornhubie w wyszukiwarkę wpisze się: „Spain”, to można się poczuć jak na wakacjach.

To koniec tego krótkiego newsa. Można powiedzieć, że napisany na kolanie. Albo jedną ręką.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA