1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Plus rozdaje 6 GB za darmo za kibicowanie polskim siatkarzom

Plus jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji polski w siatkówce. Sieć przygotowała z tej okazji specjalną promocję dla kibiców. Do zgarnięcia są gigabajty za darmo.

plus gigsy za siatkowke 6 gb za darmo promocja

Mało które partnerstwo wytrzymuje taką próbę czasu. Plus został sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce mężczyzn już 21 lat temu i nadal wspiera naszych zawodników na różne sposoby. W przeszłości organizował też różne akcje promocyjne dla klientów.

Teraz przyszła kolej na darmowe gigabajty w Plusie.

Nasza reprezentacja zdobyła właśnie na Mistrzostwach Europy brązowy medal pokonując Francję. To pierwszy raz od ośmiu lat, gdy nasi rodacy zdobyli takie wyróżnienie. Z tej okazji klienci sieci będą mogli w poniedziałek 30 września oraz wtorek 1 października otrzymać promocyjny pakiet transferu internetowego.

Paczka ma wielkość 6 GB. Skorzystać z niej mogą abonenci wszystkich rodzajów usług głosowych w sieci Plus. Chociaż często tego typu promocje ograniczają się do usług prepaidowych, w tym przypadku mogą skorzystać zarówno osoby płacące w modelu prepaid, jak i klienci abonamentowi oraz usług typu mix.

Jak otrzymać pakiet 6 GB za darmo w sieci Plus?

Pakiet rozdawany jest z okazji wygranej naszej reprezentacji siatkarzy, ale telekom nie będzie weryfikować, czy ktoś jest zagorzałym kibicem, czy raczej niekonieczni, więc de facto paczkę internetu o nazwie Gigsy za siatkówkę mogą aktywować na swoich kontach abonenckich wszyscy chętni.

W tym celu jedyne, co należy zrobić, to wysłać SMS-a o treści SIATKA na numer 80404. Wysłanie takiej wiadomości jest bezpłatne. Ważność pakietu wynosi 30 dni. W usługach prepaid oraz mix aktywacja trwa do 72 godzin. W abonamencie pakiet będzie aktywny dopiero w kolejnym miesiącu rozliczeniowym.

To nie jedyna niespodzianka, jaką Plus przygotował dla kibiców.

Gigsy za siatkówkę to cykliczna promocja. W sierpniu można było w jej ramach otrzymać nawet 18 GB darmowego transferu. Bardzo możliwe, że podobne akcje będą organizowany w przyszłości.

Abonenci sieci mogli skorzystać też z 15 proc. zniżki na mecze Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn organizowane przez PZPS. Były to wszystkie spotkania rozgrywane w Polsce w 2019 r.

Klienci sieci Plus mieli też możliwość wygrania biletów na mecz Polska - Włochy. Dostali też opcję na zakupy ze zniżką ze strony sklepsiatkarza.pl.