REKLAMA

Nawet 70 proc. rabatu na nowe gry Ubisoftu na Xboksa. W sam raz na końcówkę wakacji

Mieliście duże wątpliwości, czy na pewno warto kupić za grube pieniądze najnowsze części Assassin’s Creed czy Far Cry? Niesłuszne, bo warto. Na szczęście nie musicie mi wierzyć, bo teraz te gry są znacznie tańsze.

27.08.2019 10.02
Nowe części Far Cry i Assassin's Creed dużo taniej na Xbox One
REKLAMA
REKLAMA

Kolejny tydzień, kolejny pakiet rabatów dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Tym razem wyraźnie to gry wydawnictwa Ubisoftu są tematem przewodnim serii promocji w Microsoft Store. Wysokość rabatów jest też całkiem spora. Niektóre – poniekąd nadal młode – gry są przecenione nawet o 70 proc.

Jedynym warunkiem, by załapać się na promocję, jest bycie aktywnym abonentem usługi Xbox Live Gold. Ta kosztuje 79 zł za kwartał lub 249 zł za rok. Jej abonenci, poza dostępem do cotygodniowych rabatów, zyskują możliwość grania w gry multiplayer oraz otrzymują bez dalszych opłat cztery pełne wersje gier miesięcznie – za każdym razem wybierane przez Microsoft. Xbox Live Gold jest już zawarty w usłudze Xbox Game Pass Ultimate.

Nowe Assassin’s Creed i Far Cry nawet 70 proc. taniej.

Lista przecenionych gier obejmuje grubo ponad 100 pozycji. Nie sposób wylistować ich wszystkich, odsyłam więc po pełen wykaz bezpośrednio do źródła. Ja zwrócę waszą uwagę na TOP 5 pozycji, moim zdaniem, wartych szczególnej uwagi. Zwłaszcza że jak już się nimi zainteresujecie, szybko odkryjecie, że poprzednie części tych świetnych gier również zostały przecenione.

Assassin’s Creed Odyssey – edycja ultimate. 474,99 zł 237,49 zł

BioShock: The Collection. 238,99 zł 59,74 zł

Far Cry New Dawn Deluxe Edition. 231,99 zł 115,99 zł

South Park: W tył ku akcji - Gold Edition. 329,99 zł 98,99 zł

REKLAMA

Trials Rising – złota edycja cyfrowa. 157,99 zł 78,99 zł

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA