REKLAMA

Batman, Darksiders i Hitman. To tylko część z wrześniowej oferty PS+ i Gry z Gold

Sony i Microsoft co miesiąc w ramach swoich gamingowych programów lojalnościowych udostępniają abonentom nowe, „darmowe” gry. Wiemy już, co dostaniemy we wrześniu: zarówno w ramach PlayStation Plus, jak i Xbox Live Gold.

30.08.2019 08.42
PS Plus i Gry z Gold: darmowe gry na wrzesień 2019 r.
REKLAMA
REKLAMA

Xbox Live Gold i PlayStation Plus to płatne usługi lojalnościowe dla użytkowników, odpowiednio, konsol Xbox i PlayStation. Opłacanie tych relatywnie niedrogich abonentów zapewnia nam wiele różnych benefitów. Jednym z nich jest przyznawanie dostępu do nowych gier, za które nie musimy dodatkowo płacić. Innymi słowy, dopóki jesteśmy członkami PS+ czy Xbox Live Gold, dopóty co miesiąc dodawane są do naszej biblioteki bez dalszych opłat nowe gry wideo.

Co od PlayStation? Oto oferta PS Plus na wrzesień 2019.

Sony we wrześniu z pewnością ucieszy wielu abonentów. Udostępnia bowiem dwie znane, lubiane i uznane gry. Pierwszą z nich jest Batman: Arkham Knight, a więc ostatnia część rewelacyjnej serii o mrocznym rycerzu. „Strach na Wróble powraca, by zjednoczyć najgroźniejszych złoczyńców Gotham i zniszczyć Mrocznego Rycerza raz na zawsze” – jak czytamy w opisie. Nie możemy do tego dopuścić, prawda?

Drugą z gier jest Darksiders III. To ostatnia część bardzo przyjemnej i moim zdaniem bardzo niedocenionej trylogii slasherów. Nie rozumiem czemu, ale to gatunek wręcz wymierający na konsolach. Tym bardziej warto docenić, że ostatni Darksiders są już za darmoszkę.

A Xbox? Jak zawsze, dwie Gry z Gold na Xbox One, dwie na Xbox One i Xbox 360.

Pierwszą z gier będzie Hitman: Kompletny pierwszy sezon. Obejmuje, jak nazwa sugeruje, wszystkie lokalizacje i obfitą zawartość stworzoną dla tej wielokrotnie nagradzanej skradankowej gry akcji. A więc wszystkie sześć epizodów oraz wszystkie misje dodatkowe, wyzwania, możliwości, kontrakty eskalacji oraz wyróżnione kontrakty, a więc ponad 100 godzin rozgrywki oraz przyszłe aktualizacje, z nieuchwytnymi celami na czele.

Druga to We Were Here, a więc gra logiczna dla dwóch osób, w której wspólnymi siłami musumy wydostać się z zamku, mogąc się porozumiewać wyłącznie głosowo. Bez współpracy partnera czy partnerki, zadanie nie będzie możliwe do wykonania.

Trzecią grą jest tytuł na Xboxa 360 (zgodny z Xboxem One). To Earth Defence Force 2025, w której po raz wtóry będziemy bronić Ziemi przed inwazją przebrzydłych, okropnych kosmitów. Na szczęście mamy do wyboru setki broni i cztery klasy postaci, by powstrzymać kosmiczną zarazę.

REKLAMA

Czwarta i ostatnia to również tytuł na Xboxa 360, zgodny z Xboxem One. To jedna z odsłon jednej z najlepszych gier walki w historii gatunku. Mam oczywiście na myśli Tekken Tag Tournament 2, w którym będziemy łamać palce na padzie starając się wykoncypować kolejne sekwencje ciosów. Doskonały tytuł, szczególnie przy zabawie z drugą osobą na dwa gamepady.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA