1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

Player.pl rozpędza się i wyprzedza telewizję. Ramówka dostępna już tydzień wcześniej

Lokowanie produktu

TVN pokazał wczoraj swoją jesienną ramówkę, fani seriali i programów będą ją mogli zobaczyć wcześniej w serwisie player.pl.

23.08.2019
14:42
Player.pl rozpędza się i wyprzedza telewizję - ramówka serwisu

Czas prezentacji telewizyjnych ramówek zawsze jest bardzo gorący. Stacje prześcigają się wtedy w pokazaniu najbardziej rączych koni ze swojej programowej stajni. Nie bez znaczenia jest tu również to, kiedy dana produkcja zadebiutuje. TVN idzie jednak trochę w poprzek temu szaleństwu za pomocą swojej platformy player.pl.

„39 i pół tygodnia”, nowy sezon „Pułapki”, „Zakochani po uszy” czy „Pod powierzchnią” to część tytułów, które pojawią się w linearnej telewizji. Co jednak ważne, fani produkcji czy wyjątkowo niecierpliwi widzowie będą mogli zobaczyć je wcześniej, na platformie player.pl w pakiecie START za 10 zł miesięcznie.

player pl class="wp-image-991248"

Player.pl - najgłośniejsze seriale:

39 i pół tygodnia

Kontynuacja popularnego serialu „39 i pół”, który wiele lat temu opowiadał słodko-gorzką historię mężczyzny, który zbliża się do czterdziestki i musi przynajmniej trochę uporządkować swoje życie. W kontynuacji znowu zobaczymy Tomasza Karolaka, tym razem jednak grany przez niego bohater zostanie postawiony przed jeszcze większym i dość ostatecznym problemem.

Premiera serialu w player.pl 1.09, a tydzień później na antenie TVN.

Pułapka, sezon 2.

pulapka player class="wp-image-991245"

Dobre przyjęcie przez widzów i wysoka oglądalność sprawiły, że serial, który początkowo miał być zamkniętą całością został przedłużony o kolejny sezon. Na ekranie zobaczymy Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Mariannę Kowalewską, Mateusza Więcławka i Leszka Lichotę.

Premiera nowego sezonu serialu 27.08 w player.pl, tydzień później na antenie TVN.

Pod Powierzchnią, sezon. 2

„Pod Powierzchnią” to serial, który zdobył uznanie widzów i krytyków. Dojrzała fabuła i świetna obsada aktorska sprawiły, że kontynuacja była więcej niż pewna, a samo zakończenie 1. serii rodziło wiele nowych i nurtujących pytań. W nowym sezonie wystąpią m. in. Magdalena Boczarska, Bartłomiej Topa, Łukasz Simlata, Maria Kowalska.

Drugi sezon serialu pojawi się w telewizji w październiku. W player można go zobaczyć już teraz wraz z sezonem pierwszym.

Co jeszcze w player.pl?

Seriale to jednak nie wszystko. W serwisie Player.pl pojawią się przedpremierowo również programy rozrywkowe, na przykład „Kuchenne rewolucje”, „Mam Talent!” czy „Masterchef”. Widzowie będą mogli zobaczyć również tytuły z innych stacji niż TVN, czyli na przykład „Zakochanych po uszy”, z Katarzyną Grabowską, Michałem Meyerem i Kamilą Kamińską, który później będzie emitowany w TVN7.

Player.pl to serwis oferujący wideo na życzenie, zawiera ponad 3 tys. tytułów i 300 pochodzących z rodziny programów TVN Discovery Polska oraz największych grup medialnych, m.in. CANAL +, HBO, Viacom, ELEVEN SPORT. Jasno widać, że serwis zmienia się, i to na korzyść. Przedpremierowe dostępy do hitowych seriali i programów, to dopiero początek. Player.pl doczekał się bowiem już produkcji oryginalnych, a jedna z nich, „Chyłka - Zaginięcie” (na podstawie prozy Remigiusza Mroza), doczeka się kontynuacji jeszcze w tym roku.

*Materiał powstał we współpracy z player.pl. 

Lokowanie produktu
Najnowsze