Media  /  News

Polski Banksy w Czwórce! Polskie Radio właśnie puszcza całą kasetę Klocucha

Polski Banksy w Czwórce! Polskie Radio właśnie puszcza całą kasetę Klocucha
346 interakcji
dołącz do dyskusji

KRUCI! OMG. WTF. OMG. WTF. OMG. WTF. OMG. WTF.

Nie wierzę w to, co właśnie się wydarzyło. Czwarty program Polskiego Radia dzisiaj o godzinie 11:05 zaczął puszczać cały pierwszy album Klocucha - „Kaseta z komunii”. Rozumiecie? Radio finansowane z naszych pieniędzy zrobiło audycję z youtuberem, który dla beki nagrywa filmiki.

„Zrobiłem to, bo wakacje i nudzi mi się” - powiedział Kolcuch, zapytany przez redaktora o pomysł na album

Na antenie Czwórki słyszymy śpiewającego skrzeczącego Klocucha. Utwory są przeplatane wywiadem - redaktor wysłał pytania e-mailem Klocuchowi. Ten nagrał odpowiedzi.

Audycja jest absurdalna. Klocuch jest znany jako najstarszy 12-latek w Polsce. To artysta, który działa z ukrycia. Chroni swoją tożsamość. Nie ma pewności, kim naprawdę jest Klocuch.

W swoich produkcjach Klocuch przybiera postać nastolatka. Dzieciaka, który gra w gry i wrzuca filmiki na jutube. Jego twórczość jest trudna w odbiorze przez niewtajemniczone osoby.

Dlatego obecność Klocucha w Czwórce szokuje. Wyobraźcie sobie, że ktoś stoi teraz w korku i przełącza stacje radiowe i trafia na coś takiego:

A ktoś inny siedzi w kolejce do lekarza, a z głośników zaczyna grać to:

Klocuch, zapytany o to, czy płyta będzie na Spotify, odpowiedział, że nie, bo muzykę zabrał z internetu i nikt mu tego nie puści. A Polskie Radio właśnie to puszcza. Mam wzruszanko.

Jeśli chcecie przesłuchać cały album Klocuch „Kaseta z komunii”, to znajdziesz go na YouTubie. Płyta jest na kanale Klocucha, ale jest niepubliczna.