Sprzęt  /  News

Nowe iPhone’y już 10 września. Jest oficjalna zapowiedź

Nowe iPhone’y juz 10 września. Jest oficjalna zapowiedź
326 interakcji
dołącz do dyskusji

Dokładnie tak, jak się spodziewaliśmy. Apple wyznaczył datę premiery swoich nowych urządzeń i usług na 10 września bieżącego roku. Najprawdopodobniej to właśnie wtedy firma pokaże nowe telefony iPhone.

Plotki zostały potwierdzone. Tegoroczna jesienna produktowa konferencja prasowa Apple’a odbędzie się 10 września. Oficjalnie nie wiadomo co pokaże Apple. Nieoficjalnie jednak mówi się o odświeżeniu linii iPhone. Mamy po raz pierwszy zobaczyć telefony iPhone 11, iPhone 11 Pro i iPhone 11 Pro Max. iPhone 11 ma ponoć zastąpić iPhone’a XR, pozostałe zaś iPhone’a XS i XS Max. Główną nowością ma być aparat z trzema obiektywami, a konkretniej obiektyw szerokokątny.

Data premiery telefonów iPhone na rok 2019 już znana. Czy Apple pokaże coś jeszcze?

Wiele na to wskazuje. Najprawdopodobniej zobaczymy odświeżonego Apple Watcha z szybszym procesorem. Podobno ma też zostać zademonstrowany 16-calowy MacBook Pro – to zupełnie nowy wymiar przekątnej dla tej linii komputerów. Choć niektórzy uważają, że Apple zorganizuje dla nowych Maków osobną konferencję.

Niewykluczone są również nowe iPady. Prawdopodobnie pojawią się nowości w linii iPad Pro, mówi się też o odświeżeniu Apple TV – choć w tym ostatnim przypadku trudno wymyśleć jakieś szczególne usprawnienia.

Jak zawsze, będziemy pilnie śledzić przebieg tej konferencji, a wy możecie liczyć na bogatą relację i liczne redakcyjne komentarze.