REKLAMA

Zostało kilka godzin na odebranie darmowych 18 GB - szczegóły promocji Gigsy za siatkówkę w Plusie

No to mamy bardzo przyjemną okazję do wykorzystania promocji Gigsy za siatkówkę. Nasza reprezentacja poradziła sobie doskonale w turnieju, a zatem mamy darmowe gigabajty do odebrania od operatora.

12.08.2019 17.28
gigsy za siatkówkę
REKLAMA
REKLAMA

Promocja Gigsy za siatkówkę przeznaczona jest dla klientów usług Plus na Kartę oraz Plus Mix, którzy dziś mogą otrzymać darmowe 18 GB za wygrane sety naszych siatkarzy w turnieju kwalifikacyjnym do letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio.

By odebrać należne nam gigabajty wystarczy wysłać bezpłatnego SMS-a o treści SIATKÓWKA pod numer 80404. Za każdy wygrany set dostajemy 1 GB, a za każdy wygrany mecz 3 GB. Łącznie więc, jak wspominaliśmy, 18 GB. Dodatkowe dane zostaną nam przyznane w ciągu maksymalnie 72 godzin.

Odbierz darmowe dane od Plusa. Termin realizacji gigsów za siatkówkę mija dziś.

REKLAMA

O otrzymaniu wspomnianych 18 GB po wysłaniu przez nas SMS-a zostaniemy poinformowani tekstową wiadomością zwrotną. Ilość danych w ramach prezentu obejmuje łącznie zarówno dane odbierane, jak i wysyłane przez użytkownika. Transmisja danych rozliczana jest w czasie rzeczywistym, rozdzielnie dla danych wysyłanych i odbieranych.

Niewykorzystany limit danych w ramach prezentu przepada i nie jest zwracany w jakiejkolwiek formie.Transmisja danych jest rozliczana z dokładnością do 100KB, dane wysyłane i odbierane w ramach jednej sesji są rozliczane oddzielnie. W przypadku, gdy posiadamy na swoim koncie jednocześnie aktywnych kilka pakietów, w pierwszej kolejności wykorzystywany jest ten siatkarski. Dane te oczywiście nie są do wykorzystania w roamingu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA