Tech  /  News

Rusza Empik Premium. Zniżki i darmowa wysyłka na abonament

Empik Premium

Taniej kupicie bilet na koncert, zapłacicie mniej za płytę, a książkę kucharską kurier przywiezie wam za darmo. Empik Premium kusi różnorodnością oferty. 

Subskrypcje to już nie tylko Netflix, Spotify czy jednorazowa maszynka do golenia. Coraz częściej i coraz chętniej sięgamy po ten model płatności także w wypadku bardziej tradycyjnych sklepów i produktów. Empik dostrzegł ten trend i postanowił z niego skorzystać.

Obserwujemy kierunek rozwoju rynku retail i e-commerce, a ten jasno wskazuje na rozwiązania subskrypcyjne. Połączyliśmy wiedzę o preferencjach naszych klientów z globalnymi trendami i otrzymaliśmy usługę skrojoną na miarę współczesnego konsumenta z uwzględnieniem DNA Empiku – czyli mocno postawiliśmy na kulturę i pasje – deklaruje Ewa Szmidt-Belcarz, Prezes Grupy Empik.

Niewątpliwie oferta Empik Premium całkiem nieźle oddaje to, czym w moich oczach są sklepy Empiku – jej barwna różnorodność ociera się o chaos.

Subskrypcja Empik Premium to zniżki w salonach i na stronie.

Empik Premium roztacza przed potencjalnymi klientami cały wachlarz pokus. Osoby, które lubią przechadzać się po sklepach, będą mogły korzystać ze stałej, 15-procentowej zniżki na książki, filmy, muzykę, artykuły papiernicze i kolekcje Empiku sprzedawane w salonach. Ci zaś, którzy wolą przeszukiwać wirtualne półki z domowego zacisza, będą mogli skorzystać ze rabatu 20 proc. na produkty oznaczone jako Premium. Do zakupów ma też zachęcić nowy cashback. Do 3 proc. z przelanych na konto firmy pieniędzy ma wracać do klienta na jego konto w Empik.com.

Zamówione online książki, płyty i notatniki Hello Kitty trzeba jakoś odebrać, dlatego klienci Empik Premium, którzy zapłacą ponad 40 zł za swojego zakupy, będą mogli albo skorzystać z darmowego dowozu do paczkomatu, do okolicznej poczty, na stację Orlen albo poprosić o dowóz paczki kurierem na wskazany adres.

Ofertę Empiku wyróżnia jednak przede wszystkim specyficzne dla sieci skrzyżowanie sprzedaży książek, filmów i bukietów z cukierków, ze sprzedażą biletów na różnego rodzaju wydarzenia. Miłośników koncertów Empik chce skusić zniżkami na bilety i ofertą przedsprzedaży organizowanych tylko dla subskrybentów. Kinomanom proponuje 20-procentowe zniżki do kin Helios. Na książkowe mole zakłada zaś lep w postaci darmowego dostępu do pakietu e-booków i audiobooków w Empik Go.

Ile kosztuje Empik Premium?

Subskrypcję Empiku można uruchomić na stronie lub w salonie. Jej koszt zależy od tego, jak często chcemy przelewać pieniądze na konto sklepu.

  • 6,67 zł/mies. przy 12-miesięcznym okresie rozliczeniowym (80 zł za rok).
  • 8,33 zł/mies. 6-miesięcznym okresie rozliczeniowym (ok. 50 zł za pół roku).
  • 9,99 zł/mies. przy miesięcznym okresie rozliczeniowym.

Połączenie różnego rodzaju benefitów czyni Empik Premium naprawdę intrygującą ofertą. Z zainteresowaniem będę czekać na wyniki finansowe sieci i na dane mówiące o tym, jak sprawdziła się ona w praktyce.