REKLAMA

Na PS4 można już przedpremierowo testować Call of Duty: Modern Warfare. Darmowa beta jest intensywna

Call of Duty: Modern Warfare zadebiutuje we wrześniu. Jednak już teraz posiadacze konsol PlayStation 4 mogą przetestować ten tytuł, pobierając bezpłatną betę. Ta pozwala toczyć walki w nowym, ciasnym i turniejowym trybie 2v2.

23.08.2019 12.17
Na PS4 można już testować Call of Duty: Modern Warfare
REKLAMA
REKLAMA

Call of Duty: Modern Warfare to pierwszy CoD od lat, który zapowiada się naprawdę dobrze. Strzelanina dostanie wszystko, co najważniejsze: filmową kampanię dla jednego gracza oraz klasyczny multiplayer. Zamiast trybu zombie otrzymamy misje kooperacyjne do rozegrania ze znajomym. Z kolei fanów konkurencyjnego Battlefielda zaskoczy fakt, że do produkcji trafi tryb na 50 graczy. Taki z pojazdami, wielkimi mapami oraz flagami kontrolnymi. Co więcej, wciąż plotkuje się o bitwach na 100 graczy jednocześnie.

Posiadacze PS4 już mogą zaspokoić swoją ciekawość związaną z Call of Duty: Modern Warfare.

 class="wp-image-991254"
 class="wp-image-991260"

Na PlayStation 4 pojawiła się specjalna otwarta beta, która prezentuje niecodzienny tryb Gunfight. W nim gracze toczą potyczki dwa na dwa, walcząc na ciasnych i małych arenach. Liczy się zgranie, liczy się skill, liczy się kreatywność oraz zdolność do zaskakiwania przeciwnika. Gunfight to tryb typowo turniejowy, który może zdobyć wielką popularność na takich platformach jak Twitch czy Mixer.

Każdy pojedynek dwuosobowych drużyn w Gunfight składa się z sześciu rund. Co ciekawe, gracze nie wybierają broni oraz ekwipunku. System przydziela losowe bronie co rundę lub dwie, a gracze muszą dostosować taktykę do sprzętu posiadanego w ręce. Oczywiście aby było sprawiedliwie, obie drużyny otrzymują takie samo wyposażenie. W jednej rundzie może to być świetna na bliskie dystanse strzelba, aby w kolejnej otrzymać karabin wyborowy z lunetą.

Otwarta beta Call of Duty: Modern Warfare dla posiadaczy PS4 potrwa cały weekend.

 class="wp-image-991257"
 class="wp-image-991275"

Zachęcam jednak do wcześniejszego pobrania programu do pamięci konsoli. Pliki instalacyjne to łącznie ponad 32 GB danych. Warto uruchomić pobieranie wcześniej, aby w sobotę i niedzielę czekała na nas gotowa gra. Jeśli Call of Duty: Modern Warfare przypadnie wam do gustu, beta umożliwia natychmiastowy zakup pełnej gry bezpośrednio z poziomu aplikacji. Niestety, jak zwykle w przypadku tej serii bywa, ceny są zaporowe. Cyfrowa wersja podstawowa kosztuje 289 zł. Za 349 zł kupimy edycję operatora, z kolei za 419 zł rozszerzoną edycję operatora.

REKLAMA

Warto dodać, że żadna z tych wersji nie oferuje przepustki sezonowej. Call of Duty: Modern Warfare będzie jej pozbawione. Nowe mapy mają być udostępniane całej społeczności, a za prawdziwą gotówkę będziemy kupować operatorów, skórki czy emblematy. Podobny model (z umiarkowanym powodzeniem) stosują aktualnie producenci strzelaniny Battlefield V. Mam tylko nadzieję, że nowy CoD będzie rozwijany szybciej i częściej niż konkurencyjny BF.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA