REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Bankowość

Aplikacja Banku Millennium z nowymi funkcjami. Za przejazd autostradą użytkownik otrzyma fakturę

Po majowej rewolucji teraz aplikacja mobilna Banku Millennium doczekała się liftingu. Zmian nie jest dużo, ale mają szansę trafić w gusta użytkowników.

07.08.2019
9:00
aplikacja bank millennium
REKLAMA
REKLAMA

Długo zapowiadana zmiana w aplikacji mobilnej Banku Millennium nadeszła pod koniec maja. Wtedy Halina Karpińska, dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium, przekonywała, że chcą zaskakiwać klienta, wywołać u niego „efekt wow” i uśmiech na jego twarzy. Dlatego będą proponować rzeczy, których użytkownicy raczej nie spodziewają się po banku.

W ten sposób w nowej odsłonie aplikacji znalazło się miejsce m.in. na wybór ubezpieczyciela turystycznego czy możliwość dodawania notatek do transakcji. Skrytka mobilna pozwoliła wreszcie trzymać wszystkie karty płatnicze w jednym miejscu, a asystent Milla mógł sprawdzić wydatki i wykonać zlecone przelewy. Teraz bank do swoich smartfonowych rozwiązań dokłada kolejne.

Aplikacja mobilna wystawi fakturę za przejazd autostradą.

Największe nowości dotyczą usługi Autopay, która umożliwia dokonywanie automatycznych płatności za przejazd autostradami. Teraz zyskała dodatkowe funkcje. W zakładce „Płatności-Transport-Autostrady” pojawiła się historia przejazdów ze szczegółami. Użytkownik ma też możliwość wystawiania i otrzymywania faktur za przejazdy z pełną ich obsługą.

W ustawieniach usługi klient może zdefiniować dane do faktury (dane podstawią się automatycznie, jeżeli klient zarejestrował się wcześniej w Blue Media) oraz cykliczność ich wystawiania – miesięczne lub po każdym przejeździe. Faktury są generowane automatycznie, w aplikacji można też pobrać obraz dokumentu.

W Autopay można od teraz też zmienić źródło płatności, a także kategorię dodanego do systemu pojazdu. Przypomnijmy: aplikacja mobilna Banku Millennium na takie płatności pozwala tylko na autostradzie A1, na odcinku Nowa Wieś – Rusocin oraz na A4, na odcinku Kraków-Katowice.

aplikacja mobilna Banku Millennium Autopay class="wp-image-983734"

Zmień wygląd strony głównej w telefonie i laptopie.

REKLAMA

Najnowsza wersja aplikacji Millennium pozwala użytkownikowi także zmienić widok strony głównej po zalogowaniu. Co istotne, zmiany dokonane w aplikacji mają wpływ również na stronę główną w Millenecie - stronie internetowej Banku Millennium.

Zdecydowano się również posłuchać uwag użytkowników i w nowej wersji aplikacji asystent Milla zyskał nową umiejętność: obsługę zapytań o saldo. Wkrótce dodana ma być również możliwość nawigowania do funkcji w aplikacji.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA