1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Media

To prawdopodobnie najlepszy moment, żeby wykupić Playera i Wyborczą. Tani pakiet z telewizją i gazetą

Lokowanie produktu

Z jednej strony TVN - nie przestrzelę raczej, jeśli powiem, że to najważniejsza stacja telewizyjna w Polsce. Pewne źródło informacji i rozrywki dla wielu Polaków. Z drugiej strony Wyborcza - gazeta i portal z mocną ekipą dziennikarzy trzymających rękę na pulsie. Rewelacyjna publicystyka, wspaniałe reportaże i mocne serwisy regionalne. Teraz pakiet Start w Player.pl i prenumeratę Wyborczej można mieć raptem za 20 zł. Głupio nie skorzystać.

25.07.2019
19:55
Teraz pakiet Start w Player.pl i prenumeratę Wyborczej można mieć raptem za 20 zł. Głupio nie skorzystać.

Tfu! Tfu! Tfu! Tak pluję sobie w brodę, że opłaciłem już prenumeratę Wyborczej na rok z góry. Przez ten ruch nie mogę (w sumie to mogę, ale nie ma to sensu) skorzystać ze świetnego pakietu Wyborcza + Player. Lub Player + Wyborcza. Jak kto woli.

Promocyjny pakiet można kupować od lipca. Czyli jeśli wykupicie teraz to będziecie mieć tani dostępu do prenumeraty Gazety Wyborczej i pakietu Start w serwisie Player.pl tak długo jak będziecie chcieli.

Normalnie miesiąc Wyborczej kosztuje 19,90 zł. Pakiet Start Playera kosztuje 10 zł za 30 dni. Zatem korzystając z nowej promocji można oszczędzić.

Player + Wyborcza = dobra opcja na wakacje

Pakiet Start w Player.pl zapewnia dostęp do telewizji na żywo. Można oglądać TVN, TVN i TTV. Jestem przekonany, że każdy z was zabierze na urlop smartfona. Mało kto zabiera ze sobą jednak telewizor. A ten, jeśli nawet będzie w hotelu lub gdzieś w świetlicy - np. na polu namiotowym - to może być oblegany przez więcej osób. Warto się zabezpieczyć na taką ewentualność i mieć własną telewizję w kieszeni.

Teraz pakiet Start w Player.pl i prenumeratę Wyborczej można mieć raptem za 20 zł class="wp-image-977413" title="Pakiet Start w Player.pl i prenumerata Wyborczej za 20 zł"

Dostęp do TV na żywo, to dopiero początek. W Playerze jest bogata biblioteka seriali i programów VOD grupy TVN. Mający wykupiony pakiet Start można je wszystkie oglądać bez reklam.

Co więcej, niektóre odcinki seriali TVN-u w Playerze są dostępne przedpremierowo, czyli szybciej niż w TV. Właśnie w ten sposób można uzyskać dostęp do nowego sezonu serialu „Pod powierzchnią“, który w TVN-ie będzie emitowany dopiero jesienią. Ty możesz go jednak obejrzeć już w trakcie wakacji. A już w sierpniu pojawią się także nowy sezon hitu TVN - „Pułapka” oraz kontynuacja znanego tytułu „39 i pół.”

Pakiety łączone to rozwiązanie szyte na miarę potrzeb użytkowników. Nasza oferta daje dostęp zarówno do wysokiej jakości treści publicystycznych Gazety Wyborczej oraz do najlepszej rozrywki w serwisie player.pl. Liczymy na to, że znajdzie ono wielu wiernych fanów – mówi Maciej Gozdowski, dyrektor zarządzający player.pl.

Do tego dochodzi dostęp do wszystkich serwisów Gazety Wyborczej, czyli Wyborcza.pl, WysokieObcasy.pl i 24 serwisy regionalne. Są jeszcze magazyny i tygodniki, takie jak: „Duży Format”, „Magazyn Świąteczny” czy „Ale Historia”. Od siebie polecę jeszcze „Jutronautów” oraz „Witamy w Polsce”.

*Materiał powstał we współpracy z marką Player.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze