REKLAMA

Jeśli weźmiesz Play360 Max, to operator pokryje koszty napraw smartfona do 2400 zł

Play już od dłuższego czasu oferuje usługę Play360, dzięki której za relatywnie niewielką miesięczną opłatą możemy być spokojni o ewentualne koszty naprawy naszego telefonu. Teraz mamy nową opcję do wyboru. Nazywa się Play360 Max.

10.07.2019 19.44
play360
REKLAMA
REKLAMA

Operatorzy szukają zarobku w dodatkowych usługach. Ta od Playa jest całkiem przydatna. Uruchomiony nieco ponad rok temu Play360 zapewniał na czas trwania umowy opiekę serwisową nad zakupionym sprzętem, również jeśli uszkodzenie powstało z naszej winy. W zamian za 20 zł miesięcznie operator refundował uszkodzenia wyświetlacza i aparatu w kwocie nieprzekraczającej tysiąca złotych. A także zapewniał za 55 zł telefon zastępczy na czas naprawy.

Teraz sieć uruchamia nowy wariant usługi. Nieco droższy, ale moim zdaniem znacznie sensowniejszy. Objemuje bowiem znacznie większą liczbę uszkodzeń, w tym te typowe dla użytkowników telefonów. Przyjrzyjmy się bliżej nowej ofercie.

Play360 Max – co w usłudze ubezpieczeniowej od sieci Play?

Za usługę zapłacimy 30 zł miesięcznie przy umowie na 24 miesiące lub 60 zł przy umowie na czas nieokreślony. Jest to więc oferta droższa o odpowiednio, 10 zł i 30 zł względem zwykłego Play360. Otrzymujemy jednak znacznie więcej.

Roczny limit kosztów napraw wynosi 2400 zł. To kwota 2,4 raza większa niż w przypadku podstawowego planu. Dodatkowo, poza wyświetlaczem, przyciskami i aparatem, Play360 Max obejmuje również głośnik, akumulator, gniazdo ładowania i gniazdo karty SIM. A także, co szczególnie istotne, uszkodzenia wynikające z zalania bądź utopienia telefonu.

Play360 Max to również brak kosztów związanych z telefonem zastępczym (w tańszej wersji usługi trzeba za to zapłacić 55 zł).

Play360 i Play360 Max to również dodatkowe usługi bez dalszych opłat

REKLAMA

W obu przypadkach należą do nich:

  • Ochrona antywirusowa od F-Secure
  • Dostęp do nawigacji drogowej NaviExpert
  • Dostęp do audiobooków w Play
  • Dostęp do e-booków z internetowej księgarni Legimi
  • Priorytetowe połączenia z konsultantem sieci Play
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA